Producent
Informacje o produkcie

Deadlands: Reloaded (edycja polska)

Deadlands: Reloaded (edycja polska)

Dostępność: Niedostępna

Cena: 76,00 zł

Przypnij rewolwery i włóż kapelusz, amigo. Pora podziurawić kogoś rozgrzanym ołowiem!

Tombstone Epitaph zawsze opisywał wyczyny nieustraszonych desperados i honorowych stróżów prawa. Ostatnio jednak najbardziej poważany szmatławiec Zachodu zaczął upierać się, że na preriach spotkać można nie tylko kowbojów i Indian. Że zalęgły się tam potwory.

Na szczęście gdy pojawiają się monstra, przychodzą też bohaterowie. Są wśród nich szybcy jak błyskawica rewolwerowcy, tajemniczy kanciarze parający się magią, dzielni wojownicy indiańscy i nieugięci kaznodzieje. Wszyscy twardzi jak skała i gotowi walczyć, dopóki nie wywleką z ciemnej jamy tajemniczych sprawców zła. Na Wielkich Równinach trwa prawdziwe piekło. Wskakuj na siodło wiernego rumaka i nie zapomnij naoliwić sześciostrzałowca. Bo tylko ty możesz je powstrzymać.

Deadlands: Reloaded to nowa wersja podręcznika wielokrotnie nagradzanej gry fabularnej Deadlands: Martwe Ziemie. W niniejszej książce znajdziesz zestaw przewag, zawad i nowych mocy, katalog najdziwniejszych wynaturzeń, reguły pojedynków w samo południe, gry w pokera i wieszania na suchej gałęzi oraz generaror dziwnych, przerażających miasteczek. A przede wszystkim opis niezwykłego i inspirującego świata Dziwnego Zachodu.

Podręcznik nie jest samodzielną grą. Do zabawy potrzebujesz też kopii Savage Worlds Edycja Polska.

Wydawca:     Gramel
Wydanie:     polskie
Instrukcja:     polska
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Kości w pudełku - Mat

Kości w pudełku - Mat

Niedostępna
19,00 zł
Pionek do gry plastik zwykły - czarny - 1 szt.

Pionek do gry plastik zwykły - czarny - 1 szt.

Na wyczerpaniu (72h)
0,20 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje