Producent
Informacje o produkcie

5 Sekund TREFL

(Ocena 9/10)

5 Sekund TREFL

Dostępność: 24h

Cena: 75,00 zł

Lubisz adrenalinę? Polubisz 5 sekund! Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz.
Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy na pewno udzieliłeś poprawnych odpowiedzi - nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią! Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.

Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie lub przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia - jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz znajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, że będziesz się świetnie bawić!
Możliwość rozgrywki bez planszy!

Rozmiar opakowania: 26x8x26 cm
Liczba graczy: 3 - 6 osób
Wiek: od 8 lat
Czas gry: 10-15 minut

Zawartość pudełka:
  • 372 karty z pytaniami (744 pytania)
  • 6 kart "Następny"
  • 6 kart "Zmiana"
  • 6 pionków
  • Specjalny czasomierz
  • Plansza
  • Instrukcja

 

Ocena 9

Ta gra to imprezowe szaleństwo! Jeżeli ktoś myślał, że Time's Up! wymaga tempa, niech zmierzy się z tym tytułem :) Wbrew pozorom, są pytania, dla których 5 sekund to szmat czasu. Są też takie, nad którymi można by głowić się minutę i wciąż byłoby mało ;) Gra jest świetna, pytania potrafią być zaskakujące, "klepsydra" doprowadza do szewskiej pasji... czyli super :D Polecam :)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Quoridor

Quoridor

Niedostępna
102,00 zł
Światowy Konflikt

Światowy Konflikt

72h
34,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje