Producent
Informacje o produkcie

Kostka Rubika 2x2x2

(Ocena 9/10)

Kostka Rubika 2x2x2

Dostępność: Na wyczerpaniu (72h)

Cena: 25,00 zł

Młodsza siostra oryginalnej kostki Rubika teraz z nowym mechanizmem!
Większy rozmiar! Większa radość z zabawy!

Nowa wersja kostki 2x2x2 jest większa od poprzedniej (ścianka kostki ma wymiary 46x46 mm) i dzięki temu bardziej poręczna. Przede wszystkim jednak należy podkreślić, że producent zrezygnował z naklejek. Tak, tak... z ulepszoną kostką nie będzie możliwości oszukiwania. Nawet jeśli frustracja sięga zenitu i wydaje się, że jedyną drogą jest przeklejenie kolorów, trzeba opanować swoje zdenerwowanie i dalej ćwiczyć, gdyż kolorowe ścianki również są wykonane z plastiku. Tego jeszcze nie było! Dzięki temu kostka zawsze będzie wyglądała jak nowa.

Ponadto za sprawą profesjonalnie przygotowanego mechanizmu, ścianki można przesuwać z wyjątkową łatwością. Kostka chodzi bardzo płynnie i nie zacina się.

Nowa wersja kostki jest bardzo poręczna, dzieci bez problemu utrzymają ją w dłoniach. Odznacza się także trwałością i może służyć kilku pokoleniom. Nie będzie to już tylko łamigłówka logiczna, która kształtuje rozwój umysłowy. Zyska również wartość sentymentalną.

Kostka Rubika 2x2x2 jest szczególnie lubiana przez dzieci i początkujących adeptów speedcubingu. Cztery elementy, a nie dziewięć na każdej ze ścianek, powodują, że ułożenie jej jest prostsze  i pozwala w łatwiejszy sposób poznać działanie algorytmów. W nowej formule grono jej sympatyków z pewnością jeszcze się powiększy.

Pamiętaj tylko oryginał da pełen komfort, zabawę i niezawodność działania.

Tanie podróbki nigdy nie będą tak gładko obracały się,
jak nasza oryginalna wersja kostki Rubika.

Całkowita przyjemność z zabawy!

Liczba graczy:     1
Wiek graczy:     od 7 lat
Czas gry:     10 min.
Edycja:     polska
Instrukcja:     polska

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • kostka Rubika 2x2x2

Ocena 9

Super sprawa :) Kostkę trzeba dobrze nasmarować (każdą powierzchnię, każdy zakamarek) i wtedy chodzi świetnie :) Niestety do nasmarowania trzeba ją rozebrać, a przy tym trzeba zachować ostrożność i dobrze jest skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego (speedcubera). Ruchy ścianek są bardzo płynne i lekkie - bez zacięć. O corner cutting'u raczej nie ma tu mowy, ale mimo tego - wrażenia są bardzo pozytywne. Co ważne - plastik przyjemny w dotyku i nie zdziera się jak naklejki :) Kolory bardzo czytelne - nie mylą się przy szybkim układaniu w niedostatecznym oświetleniu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Puzzlomatic - seria T

Puzzlomatic - seria T

24h
33,00 zł
MINI Kalambury

MINI Kalambury

Niedostępna
11,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Marble Cube Pack

Marble Cube Pack

Niedostępna
44,00 zł
Dostępność: Niedostępna

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje