Producent
Informacje o produkcie

Kostka Rubika 2x2x2

(Ocena 9/10)

Kostka Rubika 2x2x2

Dostępność: 24h

Cena: 23,00 zł

Młodsza siostra oryginalnej kostki Rubika teraz z nowym mechanizmem!
Większy rozmiar! Większa radość z zabawy!

Nowa wersja kostki 2x2x2 jest większa od poprzedniej (ścianka kostki ma wymiary 46x46 mm) i dzięki temu bardziej poręczna. Przede wszystkim jednak należy podkreślić, że producent zrezygnował z naklejek. Tak, tak... z ulepszoną kostką nie będzie możliwości oszukiwania. Nawet jeśli frustracja sięga zenitu i wydaje się, że jedyną drogą jest przeklejenie kolorów, trzeba opanować swoje zdenerwowanie i dalej ćwiczyć, gdyż kolorowe ścianki również są wykonane z plastiku. Tego jeszcze nie było! Dzięki temu kostka zawsze będzie wyglądała jak nowa.

Ponadto za sprawą profesjonalnie przygotowanego mechanizmu, ścianki można przesuwać z wyjątkową łatwością. Kostka chodzi bardzo płynnie i nie zacina się.

Nowa wersja kostki jest bardzo poręczna, dzieci bez problemu utrzymają ją w dłoniach. Odznacza się także trwałością i może służyć kilku pokoleniom. Nie będzie to już tylko łamigłówka logiczna, która kształtuje rozwój umysłowy. Zyska również wartość sentymentalną.

Kostka Rubika 2x2x2 jest szczególnie lubiana przez dzieci i początkujących adeptów speedcubingu. Cztery elementy, a nie dziewięć na każdej ze ścianek, powodują, że ułożenie jej jest prostsze  i pozwala w łatwiejszy sposób poznać działanie algorytmów. W nowej formule grono jej sympatyków z pewnością jeszcze się powiększy.

Pamiętaj tylko oryginał da pełen komfort, zabawę i niezawodność działania.

Tanie podróbki nigdy nie będą tak gładko obracały się,
jak nasza oryginalna wersja kostki Rubika.

Całkowita przyjemność z zabawy!

Liczba graczy:     1
Wiek graczy:     od 7 lat
Czas gry:     10 min.
Edycja:     polska
Instrukcja:     polska

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • kostka Rubika 2x2x2

Ocena 9

Super sprawa :) Kostkę trzeba dobrze nasmarować (każdą powierzchnię, każdy zakamarek) i wtedy chodzi świetnie :) Niestety do nasmarowania trzeba ją rozebrać, a przy tym trzeba zachować ostrożność i dobrze jest skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego (speedcubera). Ruchy ścianek są bardzo płynne i lekkie - bez zacięć. O corner cutting'u raczej nie ma tu mowy, ale mimo tego - wrażenia są bardzo pozytywne. Co ważne - plastik przyjemny w dotyku i nie zdziera się jak naklejki :) Kolory bardzo czytelne - nie mylą się przy szybkim układaniu w niedostatecznym oświetleniu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Łamigłówka Cast Chain - poziom 6/6

Łamigłówka Cast Chain - poziom 6/6

Niedostępna
42,00 zł
Kostka Shengshou Pyraminx white

Kostka Shengshou Pyraminx white

Niedostępna
40,00 zł
Kostka Dayan Megaminx V1 CR black

Kostka Dayan Megaminx V1 CR black

Niedostępna
65,00 zł
Kostka Rubika 3x3x3 PYRAMID

Kostka Rubika 3x3x3 PYRAMID

Niedostępna
37,00 zł
Mały konstruktor - Ciężarówka HDS

Mały konstruktor - Ciężarówka HDS

Niedostępna
15,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje