Producent
Informacje o produkcie

Łamigłówka Cast Ring II - poziom 5/6

(Ocena 1/10)

Łamigłówka Cast Ring II - poziom 5/6

Dostępność: Niedostępna

Cena: 37,00 zł

Stopień trudności: TRUDNA
Zadanie: Rozłóż i złóż z powrotem.

To jest drugi pierścień w serii Cast Puzzle. Pięć oddzielnych pierścieni może zostać rozłożonych, a następnie złożonych ponownie razem. Ta wersja została nieznacznie zmieniona w stosunku do oryginału wykonanego przez Jose"a Granta z Connecticut. Składa się na nią pięć pierścieni. Podobieństwo do pięciu kół olimpijskich, które przetrwały próbę czasu, jest w pełni zamierzone i stanowi podstawową koncepcję projektu. Ten typ łamigłówki w formie pierścienia pochodzi co najmniej z XV wieku i jest robiony po dziś dzień.

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY

Edycja:  angielska
Instrukcja:  polska
Liczba graczy:  1
Czas gry:  240-480 min.
Wiek graczy:  od 8 lat

Zawartość pudełka:

  • 1 szt. łamigłówki

Ocena 1

jako że to pierścień to spodziewałem się czegoś wielkości normalnego pierścionka, ale to jest około 2-3-krotnie większe;/ dodatkowo rozłożenie-złożenie zajęło mi góra 5min. rozłożenie sekundę bo samo się rozleciało a złożenie te 5min choć można przyjąć nawet że minutę bo poprostu nie byłem pewien czy złożyłem go ( zaskoczony byłem tak niskim poziomem;/ ). Ocena 1/10 - może dlatego że z opisu i braku doświadczenia w tego typu łamigłówkach liczyłem na coś o wiele cięższego;/

Produkty Pokrewne/Powiązane
Łamigłówka Cast Ring - poziom 4/6

Łamigłówka Cast Ring - poziom 4/6

Niedostępna
37,00 zł
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Łamigłówka Cast Baroq - poziom 4/6

Łamigłówka Cast Baroq - poziom 4/6

Niedostępna
42,00 zł
Trax

Trax

24h
52,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje