Producent
Informacje o produkcie

Łamigłówka Cast Bike - poziom 1/6

Łamigłówka Cast Bike - poziom 1/6

Dostępność: Niedostępna

Cena: 42,00 zł

Stopień trudności: ŁATWA
Zadanie: Zdejmij kółko i załóż z powrotem.

Ta łamigłówka, stworzona i opatentowana przez niejakiego John'a R. Lynn, zaprzątnęła wiele uwagi w Ameryce w 1898 roku. Oparta na pomyśle "bram" analogicznych do tych, jakie występują w Cast Puzzle A.B.C., łamigłówka jest podobnym rodzajem labiryntu i do jej rozwiązania należy podchodzić w ten sam sposób. Ponieważ nie było możliwości odniesienia się do oryginalnej łamigłówki, to jej remake zabrał wiele czasu. Pomimo trudności, autorzy są przekonani, że udało im się stworzyć wierną kopię, która jest równie zabawna, jak oryginał sprzed ponad stu lat.

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY

Edycja:  angielska
Instrukcja:  polska
Liczba graczy:  1
Czas gry:  30-60 min.
Wiek graczy:  od 8 lat

Zawartość pudełka:

  • 1 szt. łamigłówki
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Łamigłówka Cast Cuby - poziom 3/6

Łamigłówka Cast Cuby - poziom 3/6

Niedostępna
37,00 zł
Puzzlomatic - seria Euklid

Puzzlomatic - seria Euklid

Niedostępna
27,00 zł
Puzzlomatic - seria Fan

Puzzlomatic - seria Fan

24h
27,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje