Producent
Informacje o produkcie

Łamigłówka Cast ABC - poziom 1/6

(Ocena 10/10)

Łamigłówka Cast ABC - poziom 1/6

Dostępność: Niedostępna

Cena: 42,00 zł

Stopień trudności: ŁATWA
Zadanie: Zdejmij literę "C" i załóż z powrotem.

Trzy litery: A, B i C - jak widać. Nic więcej. Literę C należy zdjąć z elementu AB. Obranie niewłaściwej drogi nieodzownie zawiedzie nas w "ślepą uliczkę". Oparta na łamigłówce, która ukazała się w Anglii w 1911 roku, łamigłówka ta może poszczycić się znacznie dłuższą historią. Rekomendowana jest szczególnie dla początkujących, którzy dopiero smakują świata łamigłówek.

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY

Edycja:  angielska
Instrukcja:  polska
Liczba graczy:  1
Czas gry:  30-60 min.
Wiek graczy:  od 8 lat

Zawartość pudełka:

  • 1 szt. łamigłówki

Ocena 10

fajne

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje