Producent
Informacje o produkcie

CO2 (wydanie polskie)

CO2 (wydanie polskie)

Dostępność: Niedostępna

Cena: 163,00 zł

W latach 70-tych rządy krajów rozwiniętych stanęły w obliczu niespotykanego w skali tamtych czasów zapotrzebowania na energię. Obecnie negatywne skutki zanieczyszczenia środowiska stały się na tyle odczuwalne, że ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest eksploatowanie źródeł "zielonej" energii. Specjalistyczne firmy pracują nad projektami inwestycji mającymi na celu dostarczanie czystej energii. Rządy poszczególnych krajów są zainteresowane tego rodzaju projektami i coraz częściej inwestują w ich realizację.

W trakcie gry w CO2 będziesz zarządzał firmą energetyczną i odpowiadał na tego rodzaju potrzeby. Celem gry jest powstrzymanie wzrostu zanieczyszczenia atmosfery przy jednoczesnym zagwarantowaniu pokrycia rosnącego zapotrzebowania na energię. Do osiągnięcia tego celu potrzebne są: odpowiedni poziom doświadczenia, pieniądze oraz zasoby technologiczne. Organizowane na całym świecie kongresy energetyczne dadzą ci możliwość wymiany doświadczeń z innymi.

Jeśli wzrost zanieczyszczenia nie zostanie powstrzymany, to zabawa zakończy się dla nas wszystkich.

Uwaga: karty pomocy znajdujące się w pudełku są w języku angielskim. W linku obok znajduje się polskie tłumaczenie. Tłumaczenie kart pomocy

Liczba graczy:     1 - 5 osób
Wiek:     od 12 lat
Czas gry:     ok. 120 minut
Wydawca:     Lacerta
Projektant:     Vital Lacerda
Wydanie:     polskie


Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje