Producent
Informacje o produkcie

Kostka Rubika 3x3x3 PYRAMID

Kostka Rubika 3x3x3 PYRAMID

Dostępność: Niedostępna

Cena: 37,00 zł

W latach osiemdziesiątych biła na głowę popularnością wszystkie inne gry razem wzięte. Niemal każdy ją posiadał, a układanie jej w zaledwie kilka minut było często sprawą... honoru.

Nowa wersja kostki 3x3x3 to prawdziwa rewolucja! Kostka wykonana jest całkowicie z plastiku i sprzedawana w nowej wersji opakowania w kształcie piramidy.

Przede wszystkim należy podkreślić, że producent zrezygnował z naklejek. Tak, tak... z ulepszoną kostką nie będzie możliwości oszukiwania. Nawet jeśli frustracja sięga zenitu i wydaje się, że jedyną drogą jest przeklejenie kolorów, trzeba opanować swoje zdenerwowanie i dalej ćwiczyć, gdyż kolorowe ścianki również są wykonane z plastiku. Tego jeszcze nie było! Dzięki temu kostka zawsze będzie wyglądała jak nowa.

Ponadto za sprawą nowego, profesjonalnie przygotowanego mechanizmu, ścianki można przesuwać z wyjątkową łatwością. Kostka chodzi bardzo płynnie, szybko i nie zacina się.

Nowa wersja kostki jest bardzo poręczna. Odznacza się także trwałością, ponieważ plastikowe płytki nie zużywają się i dlatego może służyć kilku pokoleniom. Nie będzie to już tylko łamigłówka logiczna, która kształtuje rozwój umysłowy. Zyska również wartość sentymentalną.

Dzięki oryginalnej podstawce marki Rubik, nowa kostka zostanie wyeksponowana tak, jak na to zasługuje. Wykonana z czarnego plastiku, elegancka, z przepięknym logo, pozwoli w najlepszy z możliwych sposobów zaprezentować Twoją ulubioną kostkę Rubika.

Pamiętaj tylko oryginał da pełen komfort, zabawę i niezawodność działania.

Tanie podróbki nigdy nie będą tak gładko obracały się,
jak nasza oryginalna wersja kostki Rubika.

Całkowita przyjemność z zabawy!

Liczba graczy:     1
Wiek graczy:     od 8 lat
Czas gry:     10 min.
Edycja:     polska
Instrukcja:     polska
Wymiary pudełka:     125x165x125 mm

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • kostka Rubika 3x3x3 z podstawką


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
 ANGIELSKIE ABC

ANGIELSKIE ABC

Niedostępna
20,00 zł
Samotnik (kolekcja drewniana)

Samotnik (kolekcja drewniana)

Niedostępna
34,00 zł
Pandemia

Pandemia

24h
119,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje