Producent
Informacje o produkcie

Dungeon Twister: The Card Game

Dungeon Twister: The Card Game

Dostępność: Niedostępna

Cena: 80,00 zł

Ta gra to epickie współzawodnictwo dwóch grup poszukiwaczy przygód, o różnych zdolnościach, którzy zostali uwięzieniu w podziemiach. W każdej turze gracz może użyć akcji aby przekręcić jeden lub więcej pokoi, zmieniając topografię podziemi. Celem każdej drużyny jest wydostanie się na wolność, ale tylko drużyna, która zdobędzie 5 punktów zwycięstwa będzie w stanie tego dokonać.

Punkty zdobywa się za przejście całej planszy, lub zabicie postaci z przeciwnej drużyny. Są tez oczywiście i skarby rozrzucone po całych podziemiach, które dadzą Ci dodatkowe, bardzo potrzebne zdolności. Ponadto w grze znajdziemy różnorodne scenariusze, które sprawią, że gra jest emocjonująca przez długi czas.

Gracze mają do dyspozycji te same postacie, obdarzone różnymi zdolnościami. Jedna szybko biega, druga walczy, jeszcze inna rozbraja pułapki. Kapłan leczy, Mag pali wszystko w zasięgu wzroku, a goblin jest tak słaby, że sam fakt wyciągnięcia go daje Ci już dwa punkty zwycięstwa.

Dungeon Twister: The Card Game to dwuosobowa gra karciana, która jest przeniesieniem oryginalnego Dungeon Twistera na karty.

Liczba graczy:     2 osoby
Wiek:     od 13 lat
Czas gry:     ok. 30 minut
Wydawca:     Asmodee, Ludically
Projektant:     Christophe Boelinger
Wydanie:     angielskie

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje