Producent
Informacje o produkcie

ANDROID NETRUNNER LCG PL

ANDROID NETRUNNER LCG PL

Dostępność: Niedostępna

Cena: 137,00 zł

Monolityczne megakorporacje i indywidualnie netrunnerzy ścierają się w antyutopii przyszłości. Wejdź w szorstką, cyberpunkową przyszłość Androida.

Android: Netrunner jest przeznaczoną dla dwóch graczy grą karcianą, nagradzajacą umiejętności, strategię i odpowiednią ilość obliczonego ryzyka.

W świecie gdzie korporacje mogą skanować ludzki umysł i łączyć go bezpośrednio z elektroniczną bazą danych w przeciagu jednej sekundy siecią przepływa ilość informacji większa od tej, której ludzkość dorobiłą się na przestrzeni 5 tysięcy lat piśmiennictwa. Sieć jest wszechobecna, na niej opiera się nowoczesna ludzka cywilizacja a gdy korporacje szukają sposobu na zabezpieczenie ich najcenniejszych danych, elita hakerów znanych jako netrunnerzy szukają sposobu na ich wykradzenie.

Asymetryczna rozgrywka oraz cyberpunkowa tematyka sprawiają, że Android: Netrunner to ekscytująca Żywa Gra Karciana dla dwóch graczy. Gracze wcielają się w korporację lub runnera w walce na inteligencję, podstęp i silne nerwy. Podłącz się!

Liczba graczy:     2 osoby
Wydawca:     Galakta
Projektant:     Richard Garfield, Lukas Litzsinger
Pasujące koszulki:     standard ccg
Wydanie:     polskie

Zawartość pudełka:

  • 252 karty, w tym siedem unikalnych kart tożsamości
  • instrukcja

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje