Producent
Informacje o produkcie

Caverna: The Cave Farmers

Caverna: The Cave Farmers

Dostępność: Niedostępna

Cena: 240,00 zł

Agricola to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie. Okupuje najwyższe miejsca rankingu BoardGameGeek od wielu lat. Jeżeli należysz do wielbicieli gier ekonomicznych, mechaniki worker-placement, oraz gier Uwe Rosenberga, to przy grze Caverna: The Cave Farmers nie przeklikasz obojętnie.

W grze Caverna: The Cave Farmers zostajesz głową rodziny, brodatym krasnoludem żyjącym w górach. Rozpoczynasz przygodą posiadając przy swoim boku jedynie swoją małżonkę i jaskinię. W przyszłości każdy członek rodziny, będzie kolejnym pionem, którym będziesz mógł wykonywać akcje.

Przed jaskinią znajduje się las, a to co znajduje się głębiej... często jest zagadką. Od Ciebie będzie zależało jak głęboko będziesz chciał kopać i ile czasu na to poświęcisz. A kopać na pewno będziesz, ponieważ potrzebne Ci to jest do stworzenia nowych broni albo do znajdywania błyszczących kryształów. Ważne jest też to, co na powierzchni. Przy samej jaskini masz dostatecznie dużo miejsca, aby zasiać zboże albo rozpocząć hodowlę zwierząt. A to wszystko po to, aby rodzina była jak największa i aby Twojej rodzinie żyło się najdostatniej.

Caverna: The Cave Farmers to gra dla od 1 do 7 graczy, która trwa po 30 minut na każdego uczestnika rozgrywki. Jest to odświeżona wersja Agricoli, której dodano pełno nowych pomysłów, które od dłuższego czasu tkwiły w głowie Uwe Rosenberga. Dodano do niej m.in. jaskinię, nowe zwierzęta i wyprawy na misje. Ponadto gra posiada grywalny i w pełni satysfakcjonujący wariant solo, który pozwoli zapoznać się m.in. z 48 różnorodnymi taflami jaskini.

Liczba graczy:     1 - 7 osób
Wiek:     od 12 lat
Czas gry:     ok. 120 minut
Wydawca:     Lookout Games
Projektant:     Uwe Rosenberg
Ocena BGG:     8.00 / 10 (1329 ocen)
Ranking BGG:     39. pozycja
Wydanie:     angielskie

Zawartość pudełka:

  • 300+ drewnianych znaczników
  • 60+ akrylowych bryłek
  • 16 plansz graczy
  • 16 wyprasek dla graczy
  • 30 kart
  • 1 licznik punktów
  • 1 instrukcja
  • 1 skrót zasad

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje