Producent
Informacje o produkcie

Łamigłówka Cast Loop - poziom 1/6

Łamigłówka Cast Loop - poziom 1/6

Dostępność: Niedostępna

Cena: 42,00 zł

Stopień trudności: ŁATWA
Zadanie: Rozdziel dwie części i złóż je z powrotem.

Cast Loop został zaprojektowany przez Fina – Vesa Timonena. Jest on muszczególnie drogi, gdyż został oparty na pomyśle zagadki – pierścionka,którą zrobił dla swojej dziewczyny. Jednym z uroków tej łamigłówki jestto, że można ją zginać w momencie gdy dwie części są perfekcyjniedopasowane. Jednakże dopiero rozwiązana łamigłówka ukazuje wyjątkowyprojekt młodego wynalazcy.

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem isprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początkukładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjaznąobsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się wzróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia iuwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie „wspólnegojęzyka” ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi„spotkanie” staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodzinywokół wspólnego hobby.

Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówekjapońskiego producenta – firmy Hanayama. A może masz wrodzoną zdolnośćdo rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni?Tym razem proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi
i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Cigodziny fantastycznej zabawy. Polecamy serię łamigłówek dzięki którymłatwiej zabić nudę i szybko można sprawdzić swój intelekt.

W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.!

Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.

Wiek graczy:  od 8 lat
Czas gry:  30 - 60 min.
Edycja:  angielska 
Instrukcja:  polska 


 

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 1 szt. łamigłówki
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Łamigłówka Cast Dolce - poziom 3/6

Łamigłówka Cast Dolce - poziom 3/6

Niedostępna
42,00 zł
Łamigłówka Cast Shark - poziom 1/6

Łamigłówka Cast Shark - poziom 1/6

Niedostępna
37,00 zł
Czarne historie

Czarne historie

24h
36,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje