Producent
Informacje o produkcie

Łamigłówka Cast Quartet - poziom 6/6

Łamigłówka Cast Quartet - poziom 6/6

Dostępność: Niedostępna

Cena: 42,00 zł

Stopień trudności: BARDZO TRUDNA
Zadanie: Rozdziel dwie części i złóż je z powrotem.

Prawdziwe więzi zawsze buduje się ciężko, ale raz skonstruowaneprzetrwają wieki i ciężko jest je zerwać. W oparciu o tę myśl powstałCast Quartet – więź czterech elementów trudnych do rozplątania.Łamigłówkę można rozgryźć na dwa sposoby i właśnie otrzymałeś wyzwanieznalezienia obydwu rozwiązań.

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem isprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początkukładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjaznąobsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się wzróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia iuwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie „wspólnegojęzyka” ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi„spotkanie” staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodzinywokół wspólnego hobby.

Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówekjapońskiego producenta – firmy Hanayama. A może masz wrodzoną zdolnośćdo rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni?Tym razem proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi
i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Cigodziny fantastycznej zabawy. Polecamy serię łamigłówek dzięki którymłatwiej zabić nudę i szybko można sprawdzić swój intelekt.

W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.

Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.
Wiek graczy:  od 8 lat
Czas gry:  480 - 720 min.
Edycja:  angielska 
Instrukcja:  polska

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 1 szt. łamigłówki
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Łamigłówka Cast Chain - poziom 6/6

Łamigłówka Cast Chain - poziom 6/6

Niedostępna
42,00 zł
Quoridor

Quoridor

Niedostępna
102,00 zł
Karty 1123 Art Pack

Karty 1123 Art Pack

Na wyczerpaniu (72h)
28,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje