Producent
Informacje o produkcie

OWADY: ŚWIAT WOKÓŁ NAS

OWADY: ŚWIAT WOKÓŁ NAS

Dostępność: Niedostępna

Cena: 32,00 zł

Owady - Świat Wokół Nas to gra edukacyjna typu memo dla całej rodziny.

Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka - rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację, uczy rozpoznawać owady w Twoim otoczeniu. Połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich owadów. W grze wykorzystano profesjonalne zdjęcia owadów - może służyć jako pomoc edukacyjna. Nazwy owadów są doskonałą propozycją do zabaw logopedycznych.

Owady to druga po Ptakach gra poświęcona przyrodzie naszego kraju. Gry są adresowane nie tylko do dzieci, do zabawy zapraszamy również starsze rodzeństwo, rodziców, dziadków i nauczycieli.

Owady to znane od wielu lat zasady zabawy typu memo, możliwość rozszerzania zestawu kart o kolejne części cyklu, czytelny i prosty projekt graficzny, staranne wykonanie.

Seria Świat Wokół Nas

Znajdziemy tu części poświęcone ptakom, owadom, rybom, grzybom, drzewom, kwiatom polnym i ssakom. Dzięki czemu tworzy ona pewną przyrodniczą całość.

Zależy nam na tym, by dzieci równie dobrze znały rodzimą sójkę i żuka wiosennego, co słonie i żyrafy, z których rozpoznaniem nie mają kłopotu.

Na kartach zawsze wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia, dzięki czemu seria może służyć jako pomoc edukacyjna. Wiemy, że to ceniony przez dzieci, rodziców i wychowawców prezent na zakończenie roku przedszkolnego i na inne okazje.

Nagrody i wyróżnienia
  • 2016 r. - Najlepsza pomoc naukowa w plebiscycie Zabawka Roku według bloga Zabawkator.
  • 2014 r. - Wyróżnienie w konkursie Zabawka przyjazna dziecku.


Producent:     Jacobson
Ilość graczy: 2-8 osób
Wiek: od 4 lat
Czas gry: ok. 30 minut
Instrukcja:     Polska
Wydanie:     Polskie

Zawartość pudełka:

  • 40 kart,
  • instrukcja.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Trzy Małe Świnki

Trzy Małe Świnki

Niedostępna
94,00 zł
Dostępność: Niedostępna

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje