Producent
Informacje o produkcie

Imperializm. Droga ku dominacji + Tichu gratis!

Imperializm. Droga ku dominacji + Tichu gratis!

Dostępność: 24h

Cena: 110,00 zł

Absolutna nowość w naszym sklepie internetowym - dwie fantastyczne gry w cenie jednej!

Imperializm

Władcy największych europejskich mocarstw nie szczędzą grosza na organizację wypraw, których celem jest odkrywanie nowych zakątków świata. Każda nowo odkryta kraina poszerza granicę imperium, podnosi prestiż władcy i zwiększa wpływy do skarbca. Możni tego świata torują sobie drogę do chwały mieczem, spiskiem i intrygą. Gracze przejmują kontrolę nad jednym z mocarstw i starają się przekształcić je w potężne imperium, inwestując w rozwój gospodarczy, organizując wyprawy odkrywcze lub tocząc wojny. Szanse na wygraną mają Ci, którzy znajdą złoty środek pomiędzy angażowaniem się w krwawe konflikty, wcielaniem w życie przemyślnych intryg i dbaniem o zrównoważony rozwój.

Gracze starają się stworzyć najpotężniejsze imperium. Aby tego dokonać, trzeba zmieniać panujących władców, snuć intrygi, zawiązywać spiski oraz podbijać pomniejsze państwa i zamorskie krainy. Gracze będą musieli również zadbać o siłę armii, aby stawić czoło obcym mocarstwom. Zwycięży ten, kto zdobędzie najwięcej punktów chwały.

Liczba graczy:     2 - 4
Wiek graczy:     od 12 lat
Czas gry:     60 - 120 min.
Edycja:     polska
Instrukcja:     Nie dotyczy
Wymiary pudełka:     300x300x70 mm

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • plansza
  • instrukcja
  • 128 kart
  • 60 drewnianych znaczników
  • 50 żetonów pieniędzy

Tichu

Co jest takiego w "Tichu", że każdego dnia partię rozgrywa ponad 642 miliony Chińczyków? Talia kart ze smokiem, psem, feniksem i Mah Jongiem? Gra w parach? Dążenie do wspólnego zwycięstwa? Czy może element hazardowy - małe Tichu czy duże Tichu? Każdy docenia w tej grze coś innego, jednak w jednym wszyscy są zgodni - "Tichu" to świetna zabawa!

Bogactwo taktyki w połączeniu z przemyślaną mechaniką stawia, "Tichu" w czołówce gier karcianych obok takich tuzów, jak brydż, kanasta czy poker. W trakcie gry sami zapewne dostrzeżecie podobieństwa do tych i kilku innych tytułów.

Liczba graczy:     4
Wiek graczy:     od 10 lat
Czas gry:     60 min.
Edycja:     polska
Instrukcja:     polska
Wymiary pudełka:     95x125x20 mm

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 56 kart
  • 4 skróty zasad
  • instrukcja


Zamówienia złożone za pośrednictwem strony internetowej realizowane są na bieżąco - po zaksięgowaniu płatności lub wyborze przesyłki pobraniowej.

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje