Producent
Informacje o produkcie

Mniam, mniam + Srebrne historie

Mniam, mniam + Srebrne historie

Dostępność: 24h

Cena: 59,00 zł

Absolutna nowość w naszym sklepie internetowym - dwie fantastyczne gry w zupełnie nowej, rewelacyjnej cenie!

Mniam, mniam

Mała mysz nie może się doczekać, aż skubnie kawałek przepysznego sera. Nie podejrzewa, że w oddali czai się wygłodniały kocur... W Mniam mniam gracze wcielają się w role polujących drapieżników. Jednak zdobycie pożywienia nie jest takie łatwe, gdyż zasoby sera, marchewki i much są ograniczone. Nigdy nie wiadomo kto zje sytą kolację, a kto będzie musiał obejść się smakiem. W Mniam mniam może gracz od 1 do 6 osób w wieku od 6 lat. Gra uczy dzieci podstawowych zależności zachodzących w świecie przyrody, poprawia zdolność planowania i rozwija umiejętność logicznego myślenia. Zatem polowanie czas zacząć!

Liczba graczy:     1 - 6
Wiek graczy:     od 6 lat
Czas gry:     20 min.
Edycja:     polska
Instrukcja:     polska
Wymiary pudełka:     275x195x65 mm

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 3 plansze
  • 36 kart
  • 15 kości
  • notes
  • ołówek
  • instrukcja
Srebrne historie

50 międzygalaktycznych zagadek nie z tego świata.

Srebrne historie przeniosą was z prędkością światła do najdalszych zakamarków kosmosu. Jeden skok i lądujecie na Księżycu...Spotkacie astronautów, naukowców, lunatyków i kosmitów. Uważajcie jednak - w stanie nieważkości łatwo stracić orientację! To, co dziś wydaje wam się niemożliwe, jutro może okazać się rzeczywistością! Weźcie głęboki oddech, zanim skończy się powietrze. Do rozwiązania międzygalaktycznych zagadek wasze mózgi będą potrzebowały dużo tlenu!

Jak grać?

W Srebrne historie gra się w dwie osoby lub więcej. Nie możesz być sam, ponieważ potrzebujesz kogoś, kto będzie znał rozwiązanie i odpowiadał na pytania. To Dowódca. Pozostali gracze są Załogą i wspólnie grają przeciwko Dowódcy. Funkcję tego ostatniego gracze powinni przyjmować na zmianę.

Dowódca dobiera jedną kartę, czyta na głos zagadkę i pokazuje wszystkim znajdujący się nad nią obrazek. Umieszczone na odwrocie rozwiązanie zna tylko Dowódca. 

Załoga zadaje pytania, dopóki nie wpadnie na właściwy trop. Wolno im oczywiście naradzać się i wspólnie omawiać wskazówki. Trzeba jednak pamiętać, żeby formułować pytania w taki sposób, aby odpowiedź na nie brzmiała tak albo nie. Każdy gracz może zadawać pytania tak długo, dopóki na któreś z nich nie padnie przecząca odpowiedź.

Jedynym właściwym rozwiązaniem jest to, które przedstawiono na rewersie karty.

Liczba graczy:     2 i więcej
Wiek graczy:     od 8 lat
Czas gry:     2 - 20 min./historię
Edycja:     polska
Instrukcja:     polska
Wymiary pudełka:     95x135x25 mm

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 50 kart
  • instrukcja
Kupując gry Mniam, mniam oraz Srebrne historie w zestawie płacisz mniej! Zamiast 90 zł wydasz jedynie 69 zł!

Zamówienia złożone za pośrednictwem strony internetowej realizowane są na bieżąco - po zaksięgowaniu płatności lub wyborze przesyłki pobraniowej.

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje