Producent
Informacje o produkcie

Terra

Terra

Dostępność: Niedostępna

Cena: 115,00 zł

W którym roku odkryto słynną chińską terakotową armię? Jak wysoki jest Burdż Chalifa? Którym z języków mówi największa liczba ludzi? Kiedy odkryto pierwsze kości Tyranozaura? Na pewno nie znasz wszystkich zagadek -- świat pełen jest cudów, które czekają na odkrycie i zbadanie! Nawet jeżeli nie jesteś pewny odpowiedzi, nie trać wiary i zaufaj przeczuciu, tak jak wszyscy najwięksi odkrywcy – punkty otrzymujesz także, gdy jesteś blisko poprawnego rozwiązania. Do odważnych świat należy!

  • Terra to olbrzymi, interaktywny quiz dla całej rodziny. Sprawdź swoją wiedzę z różnych dziedzin dotyczących cudów natury i architektury, geografii, historii ludzkości oraz wielu innych tematów!
  • Wspaniała zabawa dla całej rodziny: typuj odpowiedzi, nawet jeżeli nie jesteś do końca pewien poprawnej i zdobywaj punkty! Kto okaże się być najbliższy miana prawdziwego odkrywcy i obieżyświata? Terra to gra w której każdy gracz wygrywa!
  • Terra to wspaniałe źródło wiadomości o świecie i jego cudach. Ponad 150 kart podzielonych według stopnia trudności zawiera setki ciekawostek o naszej planecie, których z pewnością nie znacie i które niejednokrotnie zaskoczą was lub rozbawią do łez! Idealna rozrywka do wspólnego spędzania czasu – bawi i uczy jednocześnie!
  • Przedstawiamy wspaniałe wydanie: pełne kolorowych zdjęć na kartach najwyższej jakości oraz z olbrzymią planszą, którą stanowi przejrzysta mapa świata. Terra to wspaniała podróż dookoła globu, którą odbędziecie z przyjaciółmi i rodziną w domowym zaciszu.
Liczba graczy:     2 - 6 osób
Wiek:     od 10 lat
Czas gry:     ok. 60 minut
Wydawca:     Bard Centrum Gier
Projektant:     Friedemann Friese
Wydanie:     polskie
Instrukcja:     polska

Zawartość pudełka:
  • plansza,
  • 150 kart,
  • pudełko na karty,
  • 36 znaczników,
  • instrukcja.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Sabotażysta

Sabotażysta

24h
36,00 zł
100 najlepszych iluzji optycznych

100 najlepszych iluzji optycznych

Niedostępna
34,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Koncept (Concept)

Koncept (Concept)

Na wyczerpaniu (72h)
103,00 zł
Ego Trefl

Ego Trefl

Na wyczerpaniu (72h)
72,00 zł
Dixit 7: Wizje

Dixit 7: Wizje

72h
73,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje