Producent
Informacje o produkcie

Psycho Dropsy: Sezon Drugi

Psycho Dropsy: Sezon Drugi

Dostępność: Niedostępna

Cena: 83,00 zł

Gra imprezowa dla tych, którzy czują potrzebę powiedzenia czegoś zupełnie nieodpowiedniego.
Zostałeś ostrzeżony.

Gra jest bardzo prosta. Losujemy czarną kartę z pytaniem. Potem każdy wybiera białą kartę z odpowiedzią, która pasuje do pytania. Wygrywa najzabawniejsza i najlepiej przeczytana odpowiedź.
 
PsychoDropsy są podobne do gry “Cards Against Humanity” i “Apples to Apples”, ale są po polsku, mają udoskonalone zasady gry i zupełnie nowe karty.
 
Ta gra nie nadaje się dla osób bez poczucia humoru. U osób niepozbawionych dobrego smaku może spowodować gwałtowny kaszel, zaczerwienienie, trudności z oddychaniem i wyrzuty sumienia. Nie powinna być używana wraz z alkoholem lub innymi legalnymi środkami poniewierającymi. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie powinna być również używana pod wpływem jakichkolwiek środków nielegalnych, nawet jeśli ich legalizacja jest tylko kwestią czasu.
 
PsychoDropsy: Sezon 2 są podobne do gry “Cards Against Humanity” i “Apples to Apples”, ale są po polsku, mają udoskonalone zasady gry i zupełnie nowe karty.
 
Psychodropsy: Sezon 2 jest samodzielną grą. Do gry nie jest wymagane posiadanie Psychodropsów: Sezon 1 ani Psychodropsów edycji limitowanej. Psychodropsy - Sezon 2 można dowolnie mieszać z kartami Psychodropsów: Sezon 1.
 
Karty obu sezonów można bez obawy mieszać - na każdej karcie jest oznaczenie, z którego sezonu pochodzi. Karty edycji limitowanej są nieco większe niż karty sezonu drugiego, ale można je dowolnie mieszać, żeby uzyskać mnóstwo nowych możliwości.
 
Psychodropsy - Sezon 2 to kontynuacja pierwszego sezonu gry. Zupełnie nowe karty utrzymane są w tym samym kulturalnym (choć dosyć otwartym) stylu, co pierwszy sezon. W drugim sezonie pojawiają się karty mówiące o dewiacjach. I to tylko o tych dewiacjach, które naprawdę dotykają ludzi. Nie uwierzycie jak dziwne rzeczy mogą ludzi hmm... podnosić na duchu.
 
karty z każdego sezonu gry PsychoDropsy można połączyć w dowolnej kombinacji z innymi sezonami w serii.

Podstawowe informacje
Liczba graczy: 4 - 20 osób
Wiek: od 18 lat
Czas gry: ok. 15 - 45 minut
Wydawca: abcportal
Projektant: Grzegorz Nawara
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Czarne historie - Seks i zbrodnia

Czarne historie - Seks i zbrodnia

Niedostępna
36,00 zł
Psycho Dropsy: Sezon Pierwszy

Psycho Dropsy: Sezon Pierwszy

Niedostępna
83,00 zł
Czarne historie - Biuro

Czarne historie - Biuro

24h
36,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje