Producent
Informacje o produkcie

Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Dostępność: Niedostępna

Cena: 119,00 zł

Świat Argai był spustoszony po straszliwych czasach, w których ropanoszyły się okrutne bestie - Chimery. To tylko dzięki nim - Odrodzonym - ludziom, którzy posiedli wielką magiczną moc o nieznanym pochodzeniu udało się pokonać Chimery i przywrócić ład i porządek. Ziemia znów zakwitła. Zaczęła się nowa złota era ludzkości... 
Niestety tajemnicza potęga, która tak szczodrze obdarowała Odrodzonych zaczyna o sobie przypominać, zmuszając ich do nieustannych pojedynków. Nadszedł nowy czas. Czas gromadzenia popiołów, który wyłoni jedynego Odrodzonego! 
Ashes: Odrodzenie z popiołów to rozszerzalna gra karciana, w której poprowadzisz jednego Odrodzonego przez serię kolejnych potyczek. Będziesz musiał użyć całego swojego sprytu, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał swojej talii oraz wybranych przez ciebie kości. Każda decyzja może być kluczowa, każdy błąd boleśnie wykorzystany przez przeciwnika. 
W grze takiej jak ta, rozgrywka nie kończy się na rozegranej partii. Ashes: Odrodzenie z popiołów to tworzenie własnych rozwiązań dzięki możliwości ciągłej adaptacji swojej talii i szukaniu własnej strategii gry. Poczynając od wyboru Odrodzonego, po kości magii. 
Ashes: Odrodzenie z popiołów to niespotykane dotąd połączenia. Sam wybierasz Pierwszą Piątkę czyli karty, z którymi zaczniesz swoją grę. Sam zadecydujesz jak wykorzystasz swoje zasoby na kościach, które mogą pozwolić zebrać potężną armię z kart lecz równie łatwo mogą same stać się bronią. 
W grze już od początku masz niemal nieograniczoną liczbę kombinacji. Możesz zacząć grę z przygotowanymi zestawami, których 6 znajdziesz w podstawowym zestawie. Możesz wykorzystać mechanikę draftu aby wyłonić swoją unikalną talię. Co najważniejsze, sam masz możliwośc budowy swojej talii od podstaw i zadbania aby spełniała twoje oczekiwania.
Podstawowe informacje
Liczba graczy: 2 - 4 osoby
Wiek: od 14 lat
Czas gry: ok. 120 minut
Wydawca: CUBE
Projektant: Isaac Vega 
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska

Zawartość pudełka:
  • 267 kart
  • 77 żetonów
  • 40 kości
  • znacznik pierwszego gracza
  • instrukcja

Produkty Pokrewne/Powiązane
Ashes: Róża Pustyni

Ashes: Róża Pustyni

72h
42,00 zł
Ashes: Księżna Zakłamania

Ashes: Księżna Zakłamania

Niedostępna
42,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Ashes: Dzieci Czarnochmurza

Ashes: Dzieci Czarnochmurza

Na wyczerpaniu (72h)
42,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje