Producent
Informacje o produkcie

Bloczek brydżowy Piatnik (średni) 2700

Bloczek brydżowy Piatnik (średni) 2700

Dostępność: Niedostępna

Cena: 9,00 zł

Bloczek do gry w brydża (ozdobione rysunkami), służący do zapisywania punktacji. Coś dla prawdziwych fanów!

Uwaga: w sprzedaży znajduje się tylko jeden z bloczków znajdujących się na zdjęciu. Zdjęcia wszystkich bloczków prezentujemy tylko i wyłącznie dlatego, żeby pokazać różnorodność wzorów. Nie możemy zagwarantować 100% zgodności z motywami prezentowanymi na zdjęciach.

Wiedeńska fabryka Ferd. Piatnik & Sohne istnieje od 1824 roku. Początkowo był to niewielki zakład, gdzie karty malowano ręcznie. Pod koniec XIX wieku został przekształcony z tradycyjnej manufaktury w przedsiębiorstwo przemysłowe. Od roku 1950 oferta Piatnika jest stale wzbogacana – obecnie zawiera również bardzo wiele puzzli i gier. Jednak najbardziej znana grupa produktów tego producenta to oczywiście karty do gry.

Do produkcji kart firmy Piatnik używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów kart i puzzli. Dzięki temu Piatnik stał się jednym
z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry. Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa Piatnik jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.

Wymiary pudełka:     95x165x5 mm

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • bloczek do gry w brydża

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje