Producent
Informacje o produkcie

Cardline: Marvel

Cardline: Marvel

Dostępność: 72h

Cena: 50,00 zł

Iron Man, Spider-man, Loki... czy aby jesteś pewien tego, że znasz na wylot wszystkich superbohaterów i superzłoczyńców ze świata Marvela?

Rozdajcie każdemu z graczy po 4 karty z talii (lub więcej jeśli jesteście doświadczonymi graczami albo znawcami uniwersum Marvela). Połóżcie je przed sobą stroną na której nie widać cech postaci. Ustalcie czy gracie "na inteligencję", "siłę" czy "walkę".

Teraz na środku stołu kładziecie losową kartę z talii postaci, odsłaniając jej charakterystyki. Każdy z graczy po kolei wybiera jedną ze swoich kart i stara się prawidłowo odgadnąć, czy przedstawiona na niej postać jest inteligentniejsza / silniejsza / lepsza w walce od postaci wyłożonej na stole, czy gorsza, kładąc kartę odpowiednio po lewej lub po prawej stronie ujawnionej postaci. W przypadku pomyłki gracz dociąga nową kartę, a trafna decyzja pozwala mu pozbyć się jednej karty z ręki. Celem graczy jest pozbycie się wszystkich kart postaci z ręki.

Każdy następny gracz musi zdecydować między jakimi kartami umieścić swoją kartę - im dłużej trwa gra, tym zadanie staje się trudniejsze. Kart na stole przybywa, a typowania muszą być coraz bardziej precyzyjne.

Aby zagrać w Cardline: Marvel nie musicie znać szczegółowych informacji dotyczących postaci Marvela. Nie musicie nawet znać ich wcale! Intuicja, wyczucie i umiejętne szacowanie to te umiejętności, które poza wnikliwą znajomością świata superbohaterów i superzłoczyńców, pozwolą wam na równie dobrą zabawę.

To idealna gra na lekkie popołudnie ze znajomymi!

Liczba graczy: 2 - 8 osób
Wiek: od 7 lat
Czas gry: ok. 15 minut
Wydawca:     REBEL.pl
Projektant:     Frédéric Henry
Wydanie:     polskie
Instrukcja:     polska

Zawartość pudełka:

  • 110 kart
  • instrukcja
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Hexx

Hexx

72h
38,00 zł
Bankrut

Bankrut

72h
34,00 zł
Wióry Lecą

Wióry Lecą

Niedostępna
89,00 zł
Gra Bananagrams

Gra Bananagrams

72h
58,00 zł
Jedzie pociąg z daleka

Jedzie pociąg z daleka

72h
76,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje