Producent
Informacje o produkcie

15 ELEMENTÓW Śnieżka - puzzle sensoryczne

15 ELEMENTÓW Śnieżka - puzzle sensoryczne

Dostępność: Niedostępna

Cena: 17,00 zł

Śnieżka - Puzzle sensoryczne - Fun for Everyone
Puzzle sensoryczne - 15-elementowe, dwustronne puzzle z wyjątkową powłoką. Przygotowany specjalnie zestaw zabaw sprawia, że układanie puzzli nabiera zupełnie nowego wymiaru. Fun for everyone to nowe integracyjne produkty, które pobudzają wyobraźnię każdego dziecka. Dzieci dotykają, słuchają i patrzą, ucząc się, jak wygląda świat odkrywany różnymi zmysłami.

Rozwój zmysłów
Dzięki specjalnej warstwie sensorycznej oraz niezwykłej grafice nasze produkty rozwijają percepcję dotykową oraz wzrokową. A dźwiękowe zabawy wraz z rymowankami i zgadywankami doskonale stymulują rozwój zmysłu słuchu.

Edukacja
Fun for everyone to nie tylko zabawa, ale również edukacja. Dzieci odkrywają świat na wiele sposobów, ucząc się kolorów, cyfr, kształtów, wzorków czy nazw zwierząt. Poznają też pory roku, owoce, warzywa oraz zasady zdrowego żywienia. Seria wzbogaca jednocześnie ich słownictwo i pobudza dziecięcą wyobraźnię.

Integracja
Tym samym produktem mogą bawić się wszystkie maluchy, ponieważ Fun for everyone łączy świat dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Naszą serię wyróżnia zabawa w szyfrowanie ucząca dzieci alfabetu brajla oraz filmy z instrukcją w języku migowym. Dodatkowym atutem są czytane przez lektora scenariusze zabaw i opowieści, które opisują to, co widnieje na obrazku.

Dodatkowe informacje i materiały znajdą Państwa na stronie www.fun.trefl.comWiek: od 3 lat
Wymiary:
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
3 słowa - gra literowa

3 słowa - gra literowa

Niedostępna
14,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Potwory do Szafy

Potwory do Szafy

72h
32,00 zł
Kółka i spółka

Kółka i spółka

72h
32,00 zł
Fiszki + Gra Domino - Dom i Szkoła

Fiszki + Gra Domino - Dom i Szkoła

Niedostępna
9,00 zł
Dostępność: Niedostępna

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje