Producent
Informacje o produkcie

Bączek na sznurku - Whipping Top (512)

Bączek na sznurku - Whipping Top (512)

Dostępność: 72h

Cena: 36,00 zł

"Cayro Collection" to specjalna, wyselekcjonowana kolekcja gier. Są one wynikiem starannego procesu reprodukcji, oryginalnych gier z lat dwudziestych XX wieku. Stają się w ten sposób, unikatowymi egzemplarzami kolekcjonerskimi, nie tylko z powodu wysokiej jakości, ale także ze względu na ograniczoną liczbę, która została wprowadzona do sprzedaży.

Ten bączek jest inny niż wszystkie, ze względu na swój kształt, znany jako „nóżka od łóżka”. Są dwa sposoby na wprawienie go w ruch. Oba łączy główna zasada - sznurek musi być owinięty wokół wąskiej części. Bączek na sznurku może być przedmiotem kilku zabaw. Poniżej najbardziej znana:

Aby rozpocząć grę należy narysować na ziemi koło o średnicy około 1 m i ustalić kolejność graczy. Pierwszy gracz, wprawia swojego bączka w ruch w środku koła. Kolejni gracze robią po kolei to samo, pamiętając, że celem jest wypchnięcie bączka przeciwnika poza okrąg. Kiedy wszyscy już będą mieli kręcące się bączki w okręgu, pierwszy gracz szybko wprawia swojego bączka ponownie w ruch, starając się wypchnąć innego gracza z okręgu. Kolejni gracze robią to samo. Kiedy bączek któregoś z graczy znajdzie się poza okręgiem, opada z gry.

ZAWARTOŚĆ:

  • drewniany bączek (wysokość: 105 mm)
  • sznurek
  • woreczek
  • instrukcjaMinimalna ilość graczy: 1
Maksymalna ilość graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 8
Maksymalny wiek graczy: 99
Minimalny czas gry (min): 15
Maksymalny czas gry (min): 15
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 150
Szerokość (mm): 80
Głębokość (mm): 80

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje