Producent
Informacje o produkcie

Mirrorkal Escher - łamigłówka Recent Toys - poziom 3/5

Mirrorkal Escher - łamigłówka Recent Toys - poziom 3/5

Dostępność: Niedostępna

Cena: 72,00 zł

Pięć obrazków holenderskiego malarza M.C. Eschera, zostało sprytnie przekształconych w puzzle, przez znanego projektanta Ivana Moscovicha. Obaj panowie, spotkali się w 1964 roku, a jak powszechnie wiadomo, gdy spotykają się dwa wielkie umysły, coś kreatywnego musi się narodzić! Łamigłówka do łatwych nie należy, ponieważ rysunki M.C. Eschera to majstersztyki, jeżeli chodzi o perspektywę i optykę.

Jak grać:

1. Usuń wszystkie kostki i wybierz 1 z 5 obrazków do ułożenia.
2. Użyj lusterek, znajdujących się w każdej kostce, aby ułożyć obrazek. „Czysta” strona kostki, musi być skierowana do góry.
3. Rozwiąż układankę, tworząc obrazek z 9 kostek.


Recent Toys
to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.
2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.
3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.


Podejmij wyzwanie! Popraw kondycję swojego umysłu!

ZAWARTOŚĆ:

  • łamigłówka Escher (wymiary: 13x13x3,5 cm)

WIDEOPREZENTACJE:

  • Zasady gry

 Autor: Ivan Moscovich
Rok wydania: 2015
Minimalna ilość graczy: 1
Maksymalna ilość graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 9
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Wysokość (mm): 130
Szerokość (mm): 180
Głębokość (mm): 130

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje