Producent
Informacje o produkcie

Arkana miłości

(Ocena 10/10)

Arkana miłości

Dostępność: Niedostępna

Cena: 32,00 zł

Czy szukasz ekskluzywnej gry erotycznej, zachwycającej stroną estetyczną, jak i praktyczną? Arkana miłości mogą spełnić Twoje oczekiwania. Dlaczego?

Pudełko zawiera 55 kart, które wyróżniają się nie tylko zróżnicowanymi wyzwaniami, czy erotycznymi akcjami, ale także seksownymi fotografiami– aktami, których użyczyli nam młodzi zdolni artyści, jak
i profesjonalni fotografowie.

Arkana miłości to propozycja niezwykle zmysłowa.Posiada nowatorskie, lecz proste zasady. Jest dzięki temu dynamiczna.Wspaniale wzmaga seksualne napięcie oraz rozwija partnerskie relacje.Pomaga przełamać nieśmiałość, jak i wprowadzać urozmaicenia, które sprawią, że Twoje życie seksualne stanie się jeszcze bardziej ekscytujące!

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 55 kart
  • instrukcja

Liczba graczy:     2
Wiek graczy:     od 18 lat
Czas gry:     30 - 60 min.
Edycja:     polska
Instrukcja:     polska

Ocena 10

Fajna gra my jesteśmy małżeństwem mamy po 34 lata gramy w tą grę z naszymi znajomymi dokładnie dodatek do Arkan Miłości KOCHANKOWIE z parą w wieku podobnym do naszego pamiętam taką kartę akcji którą zagrał mój kumpel i wybrał moją żonę akcja z karty żona miała się położyć na łóżku a on położył się na niej i udawali jak się kochają przy tym całując się namiętnie po powrocie do domu byliśmy tak na siebie napaleni kochaliśmy się z żoną kilka razy żona przyznała mi że była strasznie podniecona jak kolega leżał na niej i ją całował jest wiele tego typu zagrań najlepiej się gra w kilka par albo 2 polecam taki trójkącik tylko bez zdrady. Dodam że jak kolega z moją żoną udawali sex to mnie też to ostro podnieciło potem sobie odbiłem na jego żonie po tygodniu się spotkałem z kumplem i mówił że dokładnie jego żona zareagowała tak jak moja i mieli super seksik naprawdę fajna gierka rozpala zmysły dobra dla par ze stażem które szukają odskoczni które podnieca jak inny facet całuje naszą żonę ale na tym się kończy nie ma zdrady no chyba że ktoś postanowi inaczej)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Wibrująca rozkosz

Wibrująca rozkosz

72h
36,00 zł
Koszulki USA 56 x 87 mm - 100 sztuk

Koszulki USA 56 x 87 mm - 100 sztuk

Niedostępna
10,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje