Producent
Informacje o produkcie

Brainstring

(Ocena 10/10)

Brainstring

Dostępność: 24h

Cena: 60,00 zł

Brainstring® jest obecnie najbardziej fascynującą trójwymiarowąłamigłówką. Opiera się na wyjątkowej idei i prowokuje do całkowicieinnowacyjnego sposobu myślenia. Dzięki połączeniu intuicji z myśleniemstrukturalnym można doświadczyć rozrywki pełnej niewyobrażalnychmożliwości.

Wyjątkowe opracowanie graficzne oraz dobrze przemyślana koncepcja –oto kombinacja, dzięki której Brainstring jest popularną, lecz mocnouzależniającą nową grą, przeznaczoną zarówno dla młodszych, jak i dlastarszych. Z powodu nieskończonych możliwości wielu graczy zaczęło jużnazywać Brainstring matematycznym arcydziełem. Tworzenie Brainstringzajęło niemal dziesięć lat, podczas których w ten pomysłowy produktwkładano bezmiary wyobraźni. Przezroczysta bryła oraz dwanaścieumieszczonych we wnętrzu żyłek są głównymi elementami ekscytującej ipomysłowej gimnastyki dla umysłu.

Taka jest już natura człowieka, że lubi rozplątywać węzły.

Każdą żyłkę we wnętrzu Brainstring można przesunąć nie tworzącwęzła. Wydaje się to niemożliwe, ponieważ to w końcu ruch żyłki tworzywęzeł. W tej sprzeczności zawiera się cała tajemnica i zaskakującyaspekt Brainstring.

 

Liczba graczy:       1 osoba
Wiek:     od 7 lat
Wydawca:     RecentToys
Wydanie:     angielskie
Instrukcja:     polska

Ocena 10

SUPER

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje