Producent
Informacje o produkcie

Zombiaki II: Atak na Moskwę (2 edycja)

(Ocena 7/10)

Zombiaki II: Atak na Moskwę (2 edycja)

Dostępność: Na wyczerpaniu (72h)

Cena: 42,00 zł

Zombiaki II: Atak na Moskwę to sequel najpopularniejszej gry karcianej Portalu, wydanych w 2003 roku Zombiaków. Tym razem akcja gry ma miejsce w Rosji, na ulicach Moskwy zaatakowanej przez przebiegłe rosyjskie zombiaki pod przywództwem Iwana!

Zombiaki II to gra karciana przeznaczona dla dwóch graczy. Zawiera dwie 40 kartowe talie zawierające wiele nowych kart, takich jak Molotow, Kamaz, czy Zombie Czeczen. Dodano wiele nowych kart planszy (Trabant, Tramwaj, Kamaz, Kable i inne), zaś część z zombiaków posiadła umiejętność skręcania lub biegania!

Na czym to polega?
Gracze siadają naprzeciwko siebie, na dwóch końcach ulicy. Na jednym końcu - cmentarz, z którego wychodzą Zombiaki, na drugim końcu - miasto, ludzie broniący swego mienia, a przede wszystkim życia. Każdy z graczy dobiera do 4 kart.

Zaczynają Zombii - na swoim końcu ulicy wystawiają swoich zawodników. Ludzie odpowiadają strzałami z pistoletów, granatami czy wysyłając w dół ulicy zdezelowane Kamazy i Trabanty... A Zombiaki idą... w każdej turze kolejny krok... idą, nie zważając na działania ludzi, po własnych poległych towarzyszach, wspomagając się kilkoma mrocznymi chwytami, od których ludzkie serca zamierają z przerażenia. Idą...  dziurawy rurociąg, wysokie napięcie, seria z karabinu maszynowego... Idą...

Aż nastaje karta Świt.

Pytanie, czy Zombiaki zdążą dość do końca ulicy przed Świtem, czy też Ludzie zdołają ich zatrzymać z dala aż do wschodu słońca...

Liczba graczy:     2 osoby
Wiek:     od 8 lat
Czas gry:     ok. 15 - 30 minut
Wydawca:     Portal Games
Projektant:     Ignacy Trzewiczek
Pasujące koszulki:     standard ccg (85 szt.)
Wydanie:     polskie
Instrukcja:     polska

Zawartość pudełka:

  • 40 kart talii ludzi
  • 40 kart talii zombiaków
  • 5 kart planszy
  • instrukcja

Ocena 7

Fajna szybka gra. Proste zasady. Gra daje dużo przyjemności. Poziom losowości jest dość znaczny ale odrobina strategii i przemyślenia działań może doprowadzić do wygranej.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Sabotażysta

Sabotażysta

24h
36,00 zł
Rój (nowa edycja)

Rój (nowa edycja)

Na wyczerpaniu (72h)
76,00 zł
ZAGINIONE MIASTA

ZAGINIONE MIASTA

Niedostępna
63,00 zł
Skrót do R\'lyeh

Skrót do R'lyeh

72h
21,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje