Producent
Informacje o produkcie

Karty 2360 - 100% Plastic Poker Regular Index

Karty 2360 - 100% Plastic Poker Regular Index

Dostępność: Niedostępna

Cena: 108,00 zł

Klasyczne, bardzo popularne, najwyższej jakości karty do gry austriackiej firmy Piatnik. Idealne do brydża, pokera, remika oraz innych gier. Jakość i tradycja w doskonałej cenie!

Wiedeńska fabryka Ferd. Piatnik & Sohne istnieje od 1824 roku. Początkowo był to niewielki zakład, gdzie karty malowano ręcznie. Pod koniec XIX wieku został przekształcony z tradycyjnej manufaktury w przedsiębiorstwo przemysłowe.
Od roku 1950 oferta Piatnika jest stale wzbogacana – obecnie zawiera również bardzo wiele puzzli i gier. Jednak najbardziej znana grupa produktów tego producenta to oczywiście karty do gry. Do produkcji kart firmy Piatnik używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów kart i puzzli. Dzięki temu Piatnik stał się jednym z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry. Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa Piatnik jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 2 talie kart
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Trzymacz do kart Piatnik 2895

Trzymacz do kart Piatnik 2895

Niedostępna
30,00 zł
Quiz o Europie - WIELKI

Quiz o Europie - WIELKI

24h
50,00 zł
Bicycle: Vintage Design - Safety Back

Bicycle: Vintage Design - Safety Back

Niedostępna
27,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje