Producent
Informacje o produkcie

Karty 2697 Standard

Karty 2697 Standard

Dostępność: Na wyczerpaniu (72h)

Cena: 58,00 zł

Klasyczne, bardzo popularne, najwyższej jakości karty do gry austriackiej firmy Piatnik. Idealne do brydża, pokera, remika oraz innych gier. Jakość i tradycja w doskonałej cenie!

Wiedeńska fabryka Ferd. Piatnik & Sohne istnieje od 1824 roku. Początkowo był to niewielki zakład, gdzie karty malowano ręcznie. Pod koniec XIX wieku został przekształcony z tradycyjnej manufaktury w przedsiębiorstwo przemysłowe.
Od roku 1950 oferta Piatnika jest stale wzbogacana – obecnie zawiera również bardzo wiele puzzli i gier. Jednak najbardziej znana grupa produktów tego producenta to oczywiście karty do gry. Do produkcji kart firmy Piatnik używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów kart i puzzli. Dzięki temu Piatnik stał się jednym z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry. Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa Piatnik jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 3 talie kart
  • 1 bloczek

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Karty pokerowe Premium czerwone 100% plastik

Karty pokerowe Premium czerwone 100% plastik

Na wyczerpaniu (72h)
24,00 zł
Karty 2275 Senator

Karty 2275 Senator

Niedostępna
53,00 zł
Karty pasjansowe 2019 Empire Patience

Karty pasjansowe 2019 Empire Patience

Na wyczerpaniu (72h)
50,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje