Producent
Informacje o produkcie

BATTLELORE 2ND EDITION

BATTLELORE 2ND EDITION

Dostępność: Niedostępna

Cena: 317,00 zł

Jest to epicka strategiczna gra fantasy, w której gracze dowodzą armiami dowodzonymi przez Lordów z Daqan oraz demonicznych podwładnych Uthuk Y'llan, w starciach na terenie fantastycznego świata Terrinoth. Rozgrywka odbywa się na dużej mapie pokrytej siatką pól, która przed każdą bitwą ustalana jest zgodnie ze scenariuszem - układa się na niej żetony terenu (takie jak góry, lasy czy rzeki) oraz żetony różnych obiektów - miast, zamków, mostów, itp.

Pierwsze scenariusze w BattleLore wprowadzają graczy w świat średniowiecznej Europy, pozwalając im dowodzić historycznymi armiami ludzi, jednak już w kolejnych jednostki te uzupełniane są o najemnicze armie krasnoludów, hordy goblinów czy potężne, mityczne istoty. Gracze mają do dyspozycji także Mistrzów Wiedzy - potężnych Czarodziejów, Kleryków, Wojowników i Łowców, którzy mogą prowadzić armie do zwycięstwa.

System rozgrywania walk jest podobny do bestsellerowej gry Memoir '44, jednak w BattleLore wprowadzono olbrzymią liczbę zmian i nowych zasad, które czynią walkę jeszcze bardziej efektowną i emocjonującą. Teraz na zdolności bojowe jednostek ma wpływ także morale czy broń na jej wyposażeniu. Olbrzymią rolę odgrywają także Mistrzowie Wiedzy oraz dowódcy wojsk, tworzący razem Radę Wojskową.

Producent:     Fantasy Flight Games
Wiek:     14+
Liczba Graczy:     2
Projektant:     Richard Borg
Czas Gry:     90 minut
Instrukcja:     Angielska
Wydanie:     Angielskie
Projektant:     Robert A. Kouba

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje