Producent
Informacje o produkcie

Dungeon Twister - Prison

Dungeon Twister - Prison

Dostępność: Niedostępna

Cena: 149,00 zł

Dungeon Twister - Prison to nowa edycja świetnej gry przygodowej dla dwóch osób. Prezentuje ona zmagania dwóch grup poszukiwaczy przygód, uwięzionych w kompleksie podziemnych korytarzy. Cel rywalizacji to wydostanie się na wolność, a osiągnie go drużyna która jako pierwsza zgromadzi 5 punktów zwycięstwa.
 
Drużyna każdego z graczy liczy ośmiu śmiałków, z których każdy dysponuje unikalnymi zdolnościami. Pełen niebezpieczeństw labirynt podziemnych tuneli zawiera dziwaczne mechanizmy, zbudowane przed wiekami przez krasnoludów. Sprawiają one, że poszczególne komnaty mogą się obracać, a sieć połączeń między nimi nieustannie ulega zmianie. Klucz do sukcesu, to umiejętne omijanie niebezpiecznych pułapek przy jednoczesnym pakowaniu w tarapaty śmiałków z drużyny przeciwnej.

Nowa edycja Dungeon Twister zawiera poprawione reguły, nowe komnaty, nowych bohaterów reprezentowanych przez 16 figurek i 5 scenariuszy pozwalających na szybkie opanowanie zasad. Zestaw zapakowany jest w większe, wygodniejsze pudełko.
Edycja ta zawiera także świetne reguły dla rozgrywki jednoosobowej, zawierające aż sześć poziomów trudności. Dzięki temu rozgrywka jednoosobowa będzie pasjonującym wyzwaniem zarówno dla początkujących, jak i najbardziej doświadczonych graczy.

Liczba graczy:       1 - 2 osoby
Wiek:     od 12 lat
Czas gry:     ok. 45 minut
Wydanie:     angielskie
Instrukcja:     angielska

Gra nie zawiera żadnych napisów, więc do rozgrywki nie jest wymagana znajomość języka angielskiego - wystarczy, aby jeden z graczy znał ten język do lektury instrukcji.

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • księga scenariuszy
  • 8 płytek podziemii
  • 88 kart
  • 16 plastikowych figurek
  • 60 żetonów
  • 3 kostki
  • płyta CDInni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Łamigłówka Cast Chain - poziom 6/6

Łamigłówka Cast Chain - poziom 6/6

Niedostępna
42,00 zł
Munchkin 4 - Rumaki do paki

Munchkin 4 - Rumaki do paki

Niedostępna
51,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje