Producent
Informacje o produkcie

Lone Wolf: część 1 - Ucieczka Przed Mrokiem

Lone Wolf: część 1 - Ucieczka Przed Mrokiem

Dostępność: 72h

Cena: 34,00 zł

Poprzysięgłeś zemstę. Najpierw jednak musisz dotrzeć do Holmgardu, aby ostrzec Króla o gromadzących się siłach zła. Słudzy ciemności bezlitośnie ścigają cię przez cały twój kraj i każda kolejna strona książki niesie ze sobą nowe wyzwania. Rozważnie wybierz swoje umiejętności i broń – bowiem mogą ci pomóc w przeżyciu najbardziej fantastycznej i przerażającej podróży twojego życia.

Książki z serii Samotny Wilk (oryg.: Lone Wolf) należą do nieprzemijająco modnego typu gier paragrafowych. Nie czyta się ich od deski do deski, strona po stronie, lecz skacząc po paragrafach, krótkich ustępach tekstu, które tworzą ciąg fabuły. Sami podejmujemy większość decyzji dotyczących wyboru dalszej drogi, choć często też ma na to wpływ los.

Każda książka ma jasno określony cel, który należy osiągnąć (i przeżyć), ale do jego realizacji prowadzi wiele różnych dróg, mniej lub bardziej trudnych i najeżonych przeciwnościami. Oznacza to, że nawet po udanym „przejściu” danej książki, można spróbować ukończyć ją na inny sposób, odkrywając zupełnie nowe miejsca i przeżywając (lub nie!) inne przygody.

Autor - Joe Dever - jest nagradzanym pisarzem i projektantem gier. Rozpoczął karierę jako muzyk i dźwiękowiec. W 1976 roku stworzył fikcyjny świat Magnamund jako tło dla swoich wczesnych kampanii w Dungeons & Dragons. W 1982 roku stał się pierwszym brytyjskim zwycięzcą Mistrzostw w Advanced Dungeons and Dragons, rozgrywanych w Stanach Zjednoczonych. W 1984 roku opublikowana została pierwsza seria książek przygodowych „Samotny Wilk”, która osiągnęła międzynarodowy sukces. Sprzedano ponad 9 milionów egzemplarzy na całym świecie. Od 1996 roku Joe brał udział w projektowaniu i produkcji kilku docenionych gier na komputery osobiste i konsole, włącznie z Ground Control 2 (Ubisoft), Killzone (Sony) oraz 2 Fast 2 Furious (I-Play). Obecnie pracuje nad od dawna oczekiwanymi czterema ostatnimi książkami z serii „Samotny Wilk” (dla wydawnictwa Mongoose Publishing Ltd.) oraz jest głównym projektantem gry komputerowej Lone Wolf.

Liczba graczy:       1 osoba
Liczba stron:     416
Rodzaj oprawy:     miękka
Wydanie:       polskie

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Fasolki

Fasolki

Niedostępna
40,00 zł
Dostępność: Niedostępna
7 Cudów Świata - Liderzy (Leaders)

7 Cudów Świata - Liderzy (Leaders)

Niedostępna
65,00 zł
Dostępność: Niedostępna
GRA JOLLY OCTOPUS RAVENSBURGER

GRA JOLLY OCTOPUS RAVENSBURGER

Niedostępna
80,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Wizard

Wizard

24h
34,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje