Producent
Informacje o produkcie

Blokus

Blokus

Dostępność: 72h

Cena: 100,00 zł

Każdy gracz stara się ułożyć na planszy możliwie jak najwięcej ze swoich 21 klocków, starając się jednocześnie utrudnić to pozostałym graczom. Każdy nowy element umieszczony na planszy, musi stykać się z jednym lub kilkoma klockami w tym samym kolorze, ale tylko rogami. Klocki w tym samym kolorze nie mogą stykać się ze sobą bokami. Bokami mogą się ze sobą stykać jedynie klocki
o różnych kolorach - można je układać względem siebie dowolnie. Gdy klocek zostanie ułożony na planszy, nie można go już z niej zdjąć ani zmienić jego miejsca.

Jeżeli któryś z graczy nie jest już w stanie ułożyć na planszy żadnego ze swoich klocków, gra dla niego dobiega końca. Pozostali gracze mogą dalej układać swoje klocki, a kolejność układania nie ulega zmianie. W momencie gdy żaden z graczy nie może już dołożyć żadnego klocka, zaczyna się liczenie. Wygrywa gracz, który zdobył najwięcej punktów.

Genialnie prosta! Genialnie zajmująca!

"Blokus" został doceniony i wyróżniony nagrodami: w Japonii, Australii, Szwecji, Francji, Finlandii oraz Niemczech, a przez stowarzyszenie MENSA został zakwalifikowany do pierwszej piątki najlepszych gier w 2003 roku!

Liczba graczy:     2 - 4
Wiek graczy:     od 7 lat
Czas gry:     20 min.
Edycja:     europejska
Instrukcja:     polska
Wymiary pudełka:     265x265x40 mm

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • plansza do gry
  • 84 klocki
  • instrukcja
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Quarto

Quarto

Niedostępna
102,00 zł
Batik Classic

Batik Classic

Niedostępna
85,00 zł
Gra Monopoly Polska HASBRO

Gra Monopoly Polska HASBRO

Niedostępna
139,00 zł
Kraina Ortografii

Kraina Ortografii

Na wyczerpaniu (72h)
26,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje