Producent
Informacje o produkcie

Neuroshima Tactics: Mutanci Borgo - Beton

Neuroshima Tactics: Mutanci Borgo - Beton

Dostępność: Niedostępna

Cena: 23,00 zł

Beton to urodzony morderca. Facet świetnie strzela ze swojej strzelby, jak trzeba wyciągnie topór i rozwali parę łbów. Sieje strach w sercach swoich wrogów i swych współplemieńców. Dzięki swej straszliwej reputacji zmusza jednego z mutantów do większych wysiłków i pracy ponad normę. Nazywa go Mutkiem Dnia i podnosi mu statystyki.

Zestaw zawiera 1 figurkę Betona oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry. 

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.

Wydawca:     Wydawnictwo Portal
Materiał:     metal

Zawartość pudełka:

  • 1 figurka Beton (Specjal)
  • 1 karta Lokacji
  • 1 żeton Skrzynki
  • 4 żetony do gry
  • 1 podstawka

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje