Producent
Informacje o produkcie

Neuroshima Tactics: Hegemonia - Black Angels

Neuroshima Tactics: Hegemonia - Black Angels

Dostępność: Niedostępna

Cena: 36,00 zł

Black Angels. Ryk silników ciężkich maszyn i przysadziste sylwetki motocyklistów zawsze zwiastują kłopoty. Kiedy Black Angels pojawiają się na horyzoncie, wiesz, że masz przerąbane. Twardzi, bezlitośni i okrutni. Chwytasz za łopatę i kopiesz sobie grób – wierz mi, że lepiej samemu się pochować żywcem, niż paść ich ofiarą. Jasne, że możesz do nich strzelać, lecz ich nafaszerowane sterydami mięśnie i organizmy przesiąknięte ciężkimi drugami zdają się być nieczułe na ołów. Zasada jest taka: spotykasz ich, i witasz się ze Świętym Piotrem.

Zestaw zawiera 2 różne figurki Black Angelsów oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry.

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.

Wydawca: Wydawnictwo Portal 
Materiał: metal

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Neuroshima Tactics: Borgo - Mutki

Neuroshima Tactics: Borgo - Mutki

Niedostępna
36,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje