Producent
Informacje o produkcie

ANGIELSKI SKLEPIK ADAMIGO

ANGIELSKI SKLEPIK ADAMIGO

Dostępność: 72h

Cena: 42,00 zł

 

 

Kiedy Zosia była w gościnie u cioci Hani w Londynie, ciocia wysłała Zosię do sklepiku z produktami spożywczymi na tej samej ulicy, przy której mieszkała. Dała jej listę zakupów napisaną w języku polskim, więc Zosia musiała odnaleźć na półkach ich angielskie odpowiedniki. Czy i Ty poradzisz sobie w angielskim sklepiku?
Celem gry jest nauka, poprzez atrakcyjną zabawę, słówek angielskich za pomocą skojarzeń: obraz, zapis, wymowa. Instrukcja zawiera opis 3 gier, ale zestaw doskonale się sprawdza jako układanka dla jednego gracza. Poprzez porównywanie tafelków w dwóch językach, utrwala się nazwy w języku angielskim. Gra zawiera wiele atrakcyjnych elementów. W środku pudełka znajduje się piękny kolorowy słowniczek polsko-angielski z nazwami produktów spożywczych wraz z uproszczonym zapisem fonetycznym, tak, aby ułatwić naukę słówek angielskich nawet maluchom.

Liczba graczy: 1-4 graczy
Wiek: od 4 lat
Czas gry: ok. 20 minut


Zawartość pudełka:

2 kostki do gry, piękny, kolorowy słowniczek z instrukcją gier ( 28 stron formatu A5), 70 sztywnych tafelków, 12 list zakupów, 4 dwustronne plansze

 

 

 

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
3 słowa - gra literowa

3 słowa - gra literowa

Niedostępna
13,00 zł
SYMETRIA ADAMIGO

SYMETRIA ADAMIGO

72h
24,00 zł
Pamięć 3D

Pamięć 3D

Na wyczerpaniu (72h)
18,00 zł
Patyczaki (edycja 2013)

Patyczaki (edycja 2013)

Na wyczerpaniu (72h)
35,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje