Producent
Informacje o produkcie

ANGIELSKI SKLEPIK ADAMIGO

ANGIELSKI SKLEPIK ADAMIGO

Dostępność: 72h

Cena: 42,00 zł

 

 

Kiedy Zosia była w gościnie u cioci Hani w Londynie, ciocia wysłała Zosię do sklepiku z produktami spożywczymi na tej samej ulicy, przy której mieszkała. Dała jej listę zakupów napisaną w języku polskim, więc Zosia musiała odnaleźć na półkach ich angielskie odpowiedniki. Czy i Ty poradzisz sobie w angielskim sklepiku?
Celem gry jest nauka, poprzez atrakcyjną zabawę, słówek angielskich za pomocą skojarzeń: obraz, zapis, wymowa. Instrukcja zawiera opis 3 gier, ale zestaw doskonale się sprawdza jako układanka dla jednego gracza. Poprzez porównywanie tafelków w dwóch językach, utrwala się nazwy w języku angielskim. Gra zawiera wiele atrakcyjnych elementów. W środku pudełka znajduje się piękny kolorowy słowniczek polsko-angielski z nazwami produktów spożywczych wraz z uproszczonym zapisem fonetycznym, tak, aby ułatwić naukę słówek angielskich nawet maluchom.

Liczba graczy: 1-4 graczy
Wiek: od 4 lat
Czas gry: ok. 20 minut


Zawartość pudełka:

2 kostki do gry, piękny, kolorowy słowniczek z instrukcją gier ( 28 stron formatu A5), 70 sztywnych tafelków, 12 list zakupów, 4 dwustronne plansze

 

 

 

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
3 słowa - gra literowa

3 słowa - gra literowa

72h
13,00 zł
Literki w pudełku

Literki w pudełku

Niedostępna
14,00 zł
MISTRZ MNOŻENIA ADAMIGO

MISTRZ MNOŻENIA ADAMIGO

24h
24,00 zł
100 EL. Cars 2 CLEMENTONI

100 EL. Cars 2 CLEMENTONI

Niedostępna
11,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje