Producent
Informacje o produkcie

Crystalicum - Podręcznik Podstawowy + gratis

Crystalicum - Podręcznik Podstawowy + gratis

Dostępność: Niedostępna

Cena: 39,00 zł

"Crystalicum - gra fabularna" pozwoli wam przenieść się do Znanego Wszechświata, magicznego uniwersum, którego mieszkańcy żeglują między światami na pokładach żaglowców i posługują się magią niezwykłego Kryształu. Podczas gry wcielacie się w postacie obdarzone wyjątkowymi mocami - bohaterów, posługujących się cudownymi przedmiotami z nadmetalu, których życie wypełniają niesamowite przygody.

Dzięki tej grze możesz już teraz zostać Lodowym Elfem o nieporuszonej twarzy, potężnym Rycerzem Kryształowym, sprytnym Ka-Dis - człekokształtnym kotem, nieustraszonym kranoludzkim żeglarzem czy gnomim meKanikiem. Poznasz smak niezwykłej magii, przemierzysz Wszechświat od skutej wiecznym lodem Ochuromy po pustynie Az-Zubany, zwiedzisz obfitujące w cuda cywilizacji Dziewięć Miast i zagłębisz się w nieprzebytą dżunglę Księżyca. W "Crystalicum" przygoda nie kończy się nigdy!

Autorzy: Małgorzata Majkowska, Tomasz Majkowski, Marcin Podsiadło, Marcin Oracz.

System wymaga kości dziesięciościennych (nie procentówek).

UWAGA: na podręczniku widnieje informacja, że dołączana jest płyta CD, ale płyta ta nigdy nie była do tego podręcznika dokładana. Jest to prawdopodobnie błąd w druku (stara wersja). Płyta z muzyką była kiedyś do nabycia osobno.

Znany Wszechświat GRATIS!
Ilustrowane wspomnienia pana Marco di Mirandeo, ambasadora Miasta Tysiąca Kolumn na dworze Cesarza Lodowych Elfów, podróżnika, żołnierza fortuny oraz awanturnika.

Książka niniejsza jest bramą – gdy otworzysz jej okładki, znajdziesz się w magicznym Znanym Wszechświecie. Śledząc losy głównego bohatera poznasz to niezwykłe uniwersum – wraz z nim pożeglujesz na pokładzie międzygwiezdnych żaglowców, odwiedzisz miejsca cudowne i niebezpieczne, spotykając przy tym istoty o niezwykłych obyczajach.

Twoja wprawa do Znanego Wszechświata nie skończy się jednak wraz z zakończeniem dziejów pana di Mirandeo. Raz zasmakowawszy przygody, możesz stale w niej uczestniczyć, dzięki serii gier, rozgrywających się w uniwersum "Crystalicum". Brać będziesz udział w wydarzeniach niezwyklejszych jeszcze, niż opisane w niniejszej pozycji. Zyskasz wpływ na losy mieszkańców Znanego Wszechświata i weźmiesz odpowiedzialność za jego przyszłość.
 
Przygotuj się zatem. Sięgając po tę książkę rozpoczynasz wielką podróż do granic wyobraźni.

Wydawca:     Wolf-Fang
Wydanie:     polskie

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje