Producent
Informacje o produkcie

LORD OF THE RINGS - THE CARD GAME- Shadows of Mirkwood - JOURNEY TO RHOSGOBEL

LORD OF THE RINGS - THE CARD GAME- Shadows of Mirkwood - JOURNEY TO RHOSGOBEL

Dostępność: Niedostępna

Cena: 50,00 zł

Kiedy bohaterowie kontynuują podróż brzegiem Anduiny, słyszą przeszywający płacz orła nad oddalonym grzbietem. Spiesząc z pomocą, znajdują wielkiego orła zranionego z goblińskiej broni. Mają bardzo mało czasu by uratować orła nim umrze.

Dodatek Journey to Rhosgobel jest trzecim dodatkiem z cyklu Mirkwood do gry Lord of the Rings. Po spotkaniu z przerażającą grupą trolli, bohaterowie weszli w dolinę Anduiny kontynuując poszukiwania Golluma. Jednakże napotykając na swojej drodze umierającego orła proponują mu ratunek.

Podczas poszukiwania Golluma, bohaterowie muszą zjechać w traktu by ocalić orła. By wypełnić zadanie, muszą przynieść ptaka do Rhosgobel i poszukać czarodzieja Radagasta, znającego dobrze sekrety dziczy.

Zestaw zawiera 60 losowych kart z cyklu Mirkwood. W tym niezwykłym dodatku, jeszcze więcej Orłów dołącza do sfery Taktyk, kiedy bohaterowi oparci na zasadzie Leadership dostają Dunedain Quest który będzie dodatkową inspiracją jeśli wykonają zadanie. Szlak bohaterów przez Mirkwood doprowadzi ich do Haldira z Lorien, którego nienaturalna zwinność będzie ważną pomocą dla drużyny w wykonaniu zadania. Jednak niebo ciemnieje of wrogów a każdy krok w strone Rhosgobel sprawia rannemu orłowi więcej bólu. Nie ma czasu do stracenia!

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje