Producent
Informacje o produkcie

Taboo (Tabu)

Taboo (Tabu)

Dostępność: 24h

Cena: 99,00 zł

Czas działa przeciwko Tobie. Wiesz, co chcesz powiedzieć, jeśli tylko znajdziesz odpowiednie słowa. Ale w życiu są rzeczy, które są tabu. Jak sprawić, by Twoja drużyna powiedziała np. "przecinek", jeśli nie wolno Ci użyć słów "interpunkcja", "znak", "przestanek", "zdanie", ani "kropka"? Musisz użyć wyobraźni, sprytu i wiedzy, by wygrać. Jeśli Twoja drużyna odgadnie hasło, zdobywacie punkt. Tabu jest niewymownie zabawną grą!

Gra ta powstała w dość zabawnych okolicznościach. Otóż pewnego dnia pewien Portorykańczyk przybył do Ameryki. Wydawało mu się, że jest to kraj mlekiem i miodem płynący, a już na pewno ze znalezieniem pracy nie będzie miał problemu. Uczył się języka dwa lata przed wyjazdem, aby nie mieć problemów w porozumieniu się z mieszkańcami. Jednak jak to bywa podczas nauki, pewne słowa zapamiętujemy, inne wchodzą nam jednym uchem i od razu uciekają drugim. Tak też było w przypadku naszego bohatera.
Po przybyciu nieraz zabrakło mu słowa podczas rozmowy. Nie przejmował się tym jednak zbytnio. Był na tyle zaradny, że bez problemu sobie radził i był w stanie wybrnąć z każdej kłopotliwej sytuacji. Pewnego dnia kilku z jego słuchaczy było zafascynowanych jego zaradnością w opisywaniu słów i stwierdzili, że jest to rewelacyjny pomysł na grę. Grę drużynową - Tabu.

Liczba graczy:     4 - 12 osób
Wiek:     od 13 lat
Czas gry:     ok. 60 minut
Wydawca:     Hasbro
Wydanie:     polskie
Instrukcja:     polska

Zawartość pudełka:

  • kostka
  • karty zawierająca ponad 1000 haseł
  • piszczałka
  • notes do podliczania punktów
  • podstawka na karty
  • instrukcja
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Puzzlomatic - seria Szkatułka

Puzzlomatic - seria Szkatułka

Na wyczerpaniu (72h)
24,00 zł
GENIUSZ WERSJA FAMILIJNA

GENIUSZ WERSJA FAMILIJNA

Na wyczerpaniu (72h)
72,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje