Producent
Informacje o produkcie

Taboo (Tabu)

Taboo (Tabu)

Dostępność: 24h

Cena: 99,00 zł

Czas działa przeciwko Tobie. Wiesz, co chcesz powiedzieć, jeśli tylko znajdziesz odpowiednie słowa. Ale w życiu są rzeczy, które są tabu. Jak sprawić, by Twoja drużyna powiedziała np. "przecinek", jeśli nie wolno Ci użyć słów "interpunkcja", "znak", "przestanek", "zdanie", ani "kropka"? Musisz użyć wyobraźni, sprytu i wiedzy, by wygrać. Jeśli Twoja drużyna odgadnie hasło, zdobywacie punkt. Tabu jest niewymownie zabawną grą!

Gra ta powstała w dość zabawnych okolicznościach. Otóż pewnego dnia pewien Portorykańczyk przybył do Ameryki. Wydawało mu się, że jest to kraj mlekiem i miodem płynący, a już na pewno ze znalezieniem pracy nie będzie miał problemu. Uczył się języka dwa lata przed wyjazdem, aby nie mieć problemów w porozumieniu się z mieszkańcami. Jednak jak to bywa podczas nauki, pewne słowa zapamiętujemy, inne wchodzą nam jednym uchem i od razu uciekają drugim. Tak też było w przypadku naszego bohatera.
Po przybyciu nieraz zabrakło mu słowa podczas rozmowy. Nie przejmował się tym jednak zbytnio. Był na tyle zaradny, że bez problemu sobie radził i był w stanie wybrnąć z każdej kłopotliwej sytuacji. Pewnego dnia kilku z jego słuchaczy było zafascynowanych jego zaradnością w opisywaniu słów i stwierdzili, że jest to rewelacyjny pomysł na grę. Grę drużynową - Tabu.

Liczba graczy:     4 - 12 osób
Wiek:     od 13 lat
Czas gry:     ok. 60 minut
Wydawca:     Hasbro
Wydanie:     polskie
Instrukcja:     polska

Zawartość pudełka:

  • kostka
  • karty zawierająca ponad 1000 haseł
  • piszczałka
  • notes do podliczania punktów
  • podstawka na karty
  • instrukcja
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Pan tu nie stał!

Pan tu nie stał!

24h
50,00 zł
Kalambury De Luxe TREFL

Kalambury De Luxe TREFL

72h
52,00 zł
Założysz się?

Założysz się?

Niedostępna
84,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje