Producent
Informacje o produkcie

Neuroshima Tactics: Posterunek - Porucznik

Neuroshima Tactics: Posterunek - Porucznik

Dostępność: Niedostępna

Cena: 19,00 zł

Nie jest łatwo awansować w szeregach Posterunku do rangi Porucznika. Gość ma pod sobą ludzi, umie nimi dowodzić, jest poukładany, jest świetnym strategiem i jest obyty w walce. Jest jednym z najlepszych w swoim oddziale. Dzięki jego umiejętnościom dostaniesz dodatkową reakcję do puli. Jest to niezwykła przewaga, wykorzystaj ją dobrze.

Zestaw zawiera 1 figurkę Porucznika oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry.

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.


Wydawca:     Wydawnictwo Portal
Materiał:     metal

Zawartość pudełka:

  • 1 figurka Porucznik (Specjal)
  • 1 karta Lokacji
  • 1 żeton Skrzynki
  • 4 żetony do gry
  • 1 podstawka

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje