Producent
Informacje o produkcie

Neuroshima Tactics: Moloch - Obrońcy

Neuroshima Tactics: Moloch - Obrońcy

Dostępność: Niedostępna

Cena: 36,00 zł

Podstawowa jednostka wykorzystywana przez Molocha do konwojowania wędrujących grup maszyn i w celach wartowniczych w niezliczonych enklawach. Obrońcy mają świetną siłę ognia i opancerzenie, a przy tym są stosunkowo tani w produkcji.

Pozostają przy tym bardzo mało uniwersalni: mają toporne algorytmy walki wręcz i kiepskie zdolności motoryczne. Najdotkliwsze są wady seryjnie produkowanych podwozi, które czynią wszelkie piętra i uskoki kompletnie niedostępnymi dla tych robotów.

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.


Wydawca:     Wydawnictwo Portal
Materiał:     metal

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Neuroshima Tactics: Moloch - Mózg

Neuroshima Tactics: Moloch - Mózg

Niedostępna
19,00 zł
Neuroshima Tactics: Borgo - Mutki

Neuroshima Tactics: Borgo - Mutki

Niedostępna
36,00 zł
Neuroshima Tactics - Miarka calowa

Neuroshima Tactics - Miarka calowa

Niedostępna
10,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje