Producent
Informacje o produkcie

Neuroshima Tactics: Hegemonia - Gangerzy

Neuroshima Tactics: Hegemonia - Gangerzy

Dostępność: Niedostępna

Cena: 36,00 zł

Członkowie gangów przemierzający pustkowia zniszczonych stanów. Zdemoralizowani z natury, nie stronią od rozrób i awantur. Do ich ulubionych zajęć należą napady na osady, knajpy i stacje benzynowe – rabują z nich żywność i paliwo, nie stronią od porwań. Są odważni, lecz tylko wówczas, gdy dysponują przewagą ognia i ludzi.

Uczciwie należy powiedzieć, że nie należą do wybitnych strzelców, jednakże dzięki temu, że używają strzelb, stanowią bardzo ważny element armii Hegemonii. Ich atutem jest raczej twardość - z taką Budową potrafią przyjąć na klatę Ranę i dalej działać. Do tego są zupełnie nieźli, jeśli dasz im do łapy gazrurkę i każesz tłuc wrogów po łbach.

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje