Producent
Informacje o produkcie

Neuroshima Tactics: Borgo - Mutki

Neuroshima Tactics: Borgo - Mutki

Dostępność: Niedostępna

Cena: 36,00 zł

Mutki to odrażające dzieło Molocha. Nienaturalnie rozrośnięte mięśnie dają im nadludzką siłę. Paskudne, przeorane niezliczonymi bliznami, pozszywane brzuchy, z których wystają rurki, ślady cybernetycznych manipulacji, metalowe zęby osadzone w bestialskich szczękach – czy tak wyglądać ma nadczłowiek?

Ten rodzaj jednostek został stworzony jako uniwersalny żołnierz – dobry na średnim i bliskim dystansie, śmiertelnie niebezpieczny w zwarciu. To, co pozwala zmienić ich w śmiercionośne maszyny, to bojowy fetor, feromony zwiększające ich zdolności bojowe.

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje