Producent
Informacje o produkcie

ADVENTURERS: PIRAMID OF HORUS

ADVENTURERS: PIRAMID OF HORUS

Dostępność: Niedostępna

Cena: 160,00 zł

 

Przez stulecia ukryta pod zmiennymi piaskami Egiptu piramida Horusa pozostawała nienaruszona aż do odkrycia przez wyprawę badawczą. Piramida pełna skarbów szybko stała się celem wypraw niezwykłych awanturników, którzy z chęcią położyliby ręce na bezcennych archeologicznych reliktach.

Wejdź do starożytnej egipskiej piramidy w Awanturnikach: Piramidzie Horusa samodzielnej grze planszowej pełnej niebezpieczeństw i odkryć dla 2-6 graczy. W tej szybkiej i intensywnej grze, gracz, który wydostanie się z piramidy żywy i z najcenniejszymi skarbami wygrywa. Czy powrócisz z bezcennymi znaleziskami czy ulegniesz śmiertelnym niebezpieczeństwom czekającym w środku?

Jako awanturnik możesz badać piramidę w poszukiwaniu reliktów przeszłości ukrytych lub zakopanych w czterech komnatach lub korytarzach, jednak twoje poszukiwania utrudniają wszelakie zagrożenia a spadające głazy grożą pogrzebaniem cię żywcem jeśli odetną ci jedyną drogę ucieczki. Badacze muszą również strzec się pułapek i mumii, które snują się po korytarzach.

 

Główne cechy:

    * Samodzielna gra w uniwersum Awanturników
    * Piękna oprawa graficzna i modele postaci.
    * Nowe doświadczenie przy każdej rozgrywce
    * 2-6 graczy
    * Rozgrywka nie przekraczająca jednej godziny

Liczba graczy: 2 - 6 osób
Wiek: od 13 lat
Czas gry: ok. 45 minut

 

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje