Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

BLOOD BOUND

Brak ocen
BLOOD BOUND

Cena: Produkt archiwalny

W Blood Bound, trwającej 15-30 minut grze dedukcji, gracze wcielają się w role członków jednego z dwóch klanów - brutalnych, dzikich wojowników Klanu Bestii i pełnych wdzięku, zabójczych członków Klanu Róży - jak również (przy nieparzystej liczbie graczy) ludzkich inkwizytorów. Ukryci za sekretnymi tożsamościami, próbują oni pojmać Starszego wrogiego klanu lub oddać swe życie by wesprzeć własnego. Zajadłe ataki, celowe wystawianie się i pomoc innych graczy powoli odsłoni prawdę: Kto jest kim? I kto jest Starszym?

Na początku gry kazdy z graczy wie trzy rzeczy:
  • Kim jest i do jakiego klanu należy,
  • Kilku innych graczy jest jego sojusznikami, podczas gdy reszta jest wrogiem jego i jego klanu,
  • Klan do którego nalezy jeden z jego sąsiadów - choć część postaci może kłamać na ten temat.
Następnie gracze muszą odkryć kto jest Starszym przeciwnej drużyny (jeśli jakiś jest) i go pojmać. By tego dokonać, gracze musza atakować, negocjować i dedukować, jako że zaatakowany gracz jest zmuszony do ujawnienia części informacji o sobie. Każdy z graczy ma zdolność unikalną kla postaci którą prowadzi a zdolność ta może zostać ujawniona jedynie gdy ujawnia on swoją rangę. Dla przykładu, zabójca zmusza graczy do przyjmowania obrażeń a strażnik chroni wybranego przez siebie gracza.
 
Na końcu gry, gracze którzy odkryją i porwą wrogiego Starszego wygrywają grę - jeśli jednak złapią niewłaściwego wampira, oznacza to że wpadli w pułapkę drugiego klanu i przegrywają.

Producent:     Fantasy Flight Games
Wiek:     14+
Liczba Graczy:     6 - 12 graczy
Projektant:     Kalle Krenzer
Czas Gry:     30 minut
Instrukcja:     Angielska
Wydanie:     Angielskie

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje