Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Gra Marvel United: Enter the Spider-Verse (polska edycja)

Brak ocen
Gra Marvel United: Enter the Spider-Verse (polska edycja)

Dostępność: 72h

Cena: 130,00 zł

Marvel United: Enter the Spider-Verse

DO ROZGRYWKI WYMAGANY JEST EGZEMPLARZ GRY MARVEL UNITED.

Z wielką siłą wiąże się wielka odpowiedzialność!
Enter the Spider-Verse to dodatek do Marvel United, głośnej, kooperacyjne gry karcianej Erica Langa (Cthulhu: Death May Die, Bloodborne). Dodatek przenosi nas do Nowego Jorku, wprowadzając trzy wcielenia Spider-Mana, nowego Łotra, Green Goblina, oraz nowe wyzwanie - Sekretne Tożsamości, w którym Bohaterowie będą musieli unikać zdemaskowania przez dziennikarzy. Enter the Spider-Verse umożliwia rozegranie samodzielnego scenariusza lub dowolnego połączenia z podstawką i pozostałymi dodatkami.

"To naprawdę solidny dodatek. Jeśli lubicie Spider-Mana albo jego różne wcielenia, to trafiliście idealnie". - Tom Vasel

Co trzy głowy to nie jedna
W Nowym Jorku pojawił się szalony Green Goblin! Lata na dziwnej desce, rzuca halloweenowymi dyniami i szuka składników do swojego tajemniczego serum, które uczyni go niesamowicie potężnym. Tylko Spider-Man może go powstrzymać. A w zasadzie trzech Spider-Manów! Z innych uniwersów przybywają Ghost-Spider oraz Miles Morales. Razem tej trójki nikt nie może pokonać...! No może nikt z wyjątkiem reporterów...

Trzy oblicza Spider-Mana

Kompletnie inni, ale równie potężni! Za pomocą swojej umiejętności specjalnej Spider-Man potrafi wykonać trzy akcje Ataku. Za każdego Zbira, którego pokona w ten sposób, otrzyma dodatkowo żeton Heroicznej Akcji! Ghost-Spider może użyć swojej specjalnej karty, która uchroni ją przed wszelkimi obrażeniami aż do następnej tury. Z kolei Miles Morales, będąc w tej samej Lokacji co Łotr, może opóźnić jego następną turę o jedną kartę!

Szalony Goblin
Szalony i piekielnie niebezpieczny! W walce z Goblinem ciągle pojawiać się będą nowe Zagrożenia. Rozpatrując efekt BAM Goblin zadaje każdemu Bohaterowi w swojej Lokacji jedno obrażenie, a następnie umieszcza nową kartę Zagrożenia na najbliższej wolnej Lokacji. Karta zagrożenia ląduje na pustej Lokacji również wtedy, jeżeli gdziekolwiek dojdzie do Zatłoczenia. Jeżeli we wszystkich Lokacjach będą znajdować się Zagrożenia - gracze przegrywają.

Wścibscy i wściekli

Enter the Spider-Verse to także nowe wyzwanie - Sekretne Tożsamości, z którego możecie skorzystać w dowolnej rozgrywce Marvel United. W fazie przygotowania umieśćcie na trzech Lokacjach po jednym żetonie Reportera. Za każdym razem, kiedy Bohater wykona w Lokacji z Reporterem inną akcję niż Ruch, otrzyma jeden żeton Ujawnienia. Kiedy zbierze trzy takie żetony, zostaje zdemaskowany - otrzymuje jedno Obrażenie, a w następnej swojej turze nie będzie mógł skorzystać z żadnych efektów zagranej przez siebie karty.

Atuty:

  • Dodatek do kultowej karcianki Marvel United autorstwa Erica Langa (Cthulhu: Death May Die, Bloodborne);
  • Trzy wcielenia Spider-Mana oraz nowy Łotr wraz z pięknymi figurkami i dodatkowym wyzwaniem Sekretnych Tożsamości;
  • Walka o Ziemię przenosi się do Nowego Jorku! Pokieruj Peterem Parkerem w walce przeciwko jego największemu wrogowi!


Wiek: od 14 lat

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje