Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Horror w Arkham LCG: Tkaczka Kosmosu GALAKTA

Brak ocen
Horror w Arkham LCG: Tkaczka Kosmosu GALAKTA

Dostępność: 72h

Cena: 76,00 zł

Stańcie w obronie Krain Snów przed zakusami Tkającej w ciemnościach w ramach Tkaczki kosmosu, szóstego i ostatniego Zestawu Mitów należącego do cyklu Pożeraczy snów do gry Horror w Arkham: Gra karciana!
Tkaczka kosmosu to scenariusz 4-B kampanii Sieć snów do gry Horror w Arkham: Gra karciana. Można go rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub połączyć z innymi produktami z cyklu Pożeraczy snów, tworząc w ten sposób większą kampanię złożoną z czterech lub ośmiu części.
Po wydarzeniach z Nie ma odwrotu w końcu udało wam się dotrzeć do serca koszmaru, do którego od samego początku byliście prowadzeni. Wszystko wiodło właśnie do tego opowieści Virgila, niekończący się sen waszych towarzyszy czy czarny kot. To zawieszone między wymiarami miejsce jest siedliszczem pajęczej istoty, dążącej do zniszczenia waszego świata i zastąpienia go nową rzeczywistością. Jeśli nie uda wam się jej powstrzymać, nie będzie już Ziemi na którą można wrócić, nie będzie ucieczki z piekielnego snu, a Krainy Snów zostaną na zawsze stracone. Nie pozostaje wam nic innego, jak walczyć
Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest gra Horror w Arkham Gra Karciana oraz rozszerzenie Pożeracze snów.
Informacje podstawowe:
Liczba graczy: 1 - 2
Czas gry: 60 - 120 min
Ograniczenie wiekowe: 14+


Producent: GALAKTA
Wymiary: 170x135x45 mm
Grupa wiekowa: 14+
Opakowanie: pudełko

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje