Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Komiks paragrafowy - Bocian Lucek

Brak ocen
Komiks paragrafowy - Bocian Lucek

Dostępność: 72h

Cena: 37,00 zł

Bocian Lucek nie jest zwykłym pracownikiem poczty, to listonosz żądny przygód! Przyjaciele z wioski powierzają mu zadania najwyższej wagi. Torba Lucka pęka w szwach od ilości przesyłek, a on wciąż otrzymuje pilne zlecenia. Czy uda mu się sprostać wyzwaniu i dostarczyć wszystkie listy? Na szczęście, mały czytelniku, będzie mógł liczyć na Twoją pomoc. Bo to Ty jesteś bohaterem!

To Ty tworzysz swoją przygodę, odgrywając jedną z postaci. Decyduj o tym, co zrobisz, podążając za symbolami. Jest ich tak wiele, że przeżyjesz mnóstwo różnych historii! Bierz udział w zabawach, rozwiązuj zagadki, spotykaj przyjaciół. W drogę!

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy od wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, piratów, wilkołaków, wampirów, detektywów, superbohaterów i łowców nagród.

ZAWARTOŚĆ:

  • komiks paragrafowy (48 stron)Rok wydania: 2023
Minimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 6
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: polska
Instrukcja: polska
ISBN: 978-83-8318-408-1
Wysokość (mm): 280
Szerokość (mm): 190
Głębokość (mm): 10
SKU: 112153

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje